У Львові змоделюють вибух газу в житловому будинку

21:00 27 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 28 вересня, у Франківському районі Львова пройде практичний етап командно-штабного навчання з цивільного захисту.

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Заплановано змоделювати ситуацію з вибухом побутового газу у житловому будинку: прибуття на місце події аварійних бригад, рятування людей з будинку, організація їх переміщення до збірного пункту евакуації, практичне розгортання збірного пункту евакуації та організація всебічного забезпечення евакуйованого населення. Збір біля Франківської районної адміністрації на вулиці Генерала Чупринки (№85) та виїзд на вулицю Володимира Великого (№109) – о 14.00».
«Навчання проведуть під керівництвом заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР. До навчань буде залучено керівний склад та відповідні комісії Франківської районної адміністрації, районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області, районний відділ Національної поліції ГУ НП у Львівській області, управління патрульної поліції у Львові, ЛКП району та інших», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.
Більше розповіли в прес-службі Львівської міськради про командно-штабне навчання з цивільного захисту 25 вересня: «Під час навчання, до якого залучаються відповідні служби, а також установи на території району, відпрацьовуватимуть дії під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідації їх наслідків. Масштабне навчання матиме два етапи – теоретичний та практичний, і триватиме впродовж 11 годин».
«Командно-штабне навчання з Франківським районом Львова проведуть під керівництвом заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рій. Навчання планують провести у два етапи, і воно триватиме зі сьомої години ранку до 18-ї години 28 вересня», – розповіли також у прес-службі Львівської міськради.
Заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Валентин Романюк розповів: «Перший етап – виконання запобіжних заходів під час отримання повідомлення про погіршення погодних умов та організація аварійно-відновлювальних робіт внаслідок проходження буревію над територією міста Львова. Перший етап буде проведений з 7.00 до 13.00 і буде включати в себе тільки теоретичну частину», – повідомили  також у прес-службі Львівської міськради.
«Другий етап – виконання заходів з виведення у безпечний район населення в разі вибуху побутового газу у житловому будинку №109 на вулиці Великого Великог,. Всі заходи цього етапу будуть проводитися практично, і тут заплановано змоделювати ситуацію з вибухом побутового газу у житловому будинку: прибуття на місце події аварійних бригад, рятування людей з будинку, організація їх переміщення до збірного пункту евакуації, практичне розгортання збірного пункту евакуації та організація всебічного забезпечення евакуйованого населення», – повідомив також Валентин Романюк
«До навчань буде залучено керівний склад та відповідні комісії Франківської районної адміністрації, районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області, районний відділ Національної поліції ГУ НП у Львівській області, управління патрульної поліції у Львові, комунальний заклад Львівської обласної ради центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, а також ЛКП району. Спеціальні об’єктові тренування – навчання проводитимуть в установах на території Франківського району», – розповіли також у прес-службі Львівської міськради.
«Метою командно-штабного навчання є підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії при виконанні завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків, вивчення проблемних питань, що знижують рівень готовності та визначення шляхів їх вирішення. Такі навчання проводяться щорічно, кожного року – в іншому районі Львова. Минулого року командно-штабне навчання відбулося в Личаківському районі», – поінформували також у прес-службі міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу