У Львові запланували великий багатофункційний комплекс

16:45 25 липня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі проспекту Чорновола й вулиць Хімічної, Лемківської та Замарстинівської у Львові триватиме до 3 серпня.

Про це повідомили в середу, 25 липня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею 9,05 га. Цей детальний план території планують реалізувати впродовж десяти років, а першу чергу – за три-сім років. Замовником містобудівної документації виступило управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – ФОП Ю.М.Столяров.

У пояснювальній записці зазначається: «Ділянка розташована в межах території колишньої північної частини міста, яка активно реконструюється з поступовою трансформацією під житлово–громадські види використання. Генеральним планом міста ця територія передбачена під комплексну реконструкцію з метою її ефективного використання, організації якісно нового естетичного середовища».
«27 липня о 17:00 в актовому залі Шевченківської районної адміністрації на вулиці Липинського, 11 розпочнеться зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим.  Головний архітектор проекту Юрій Столяров розповів, що на території від проснекту Чорновола до вулиці Лемківської планується досить великий багатофункційний комплекс. Зокрема, на окремо виділеній території буде прибудований дошкільний навчальний заклад. Проведуть озеленення», – поінформували також на порталі депутатів.

«Як зазначено в пояснювальній записці, на території ДПТ передбачається будівництво підземного гаража загальною площею 10,6 тисячі квадратних метрів. Пропозиції можна подавати до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг Львова до 3 серпня 2018 року», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради,

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу