У Львові запланували продовжити маршрут автобуса №52

11:12 13 серпня 2019 р.

  • 0
  • 438


Фото: tvoemisto.tv

Маршрут автобуса №52 планують продовжити у Львові до вулиці Варшавської.

Про це повідомив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, який також розповів подробиці: «Ви прекрасно знаєте, що автобус №28 курсує за маршрутом Рудно – Варшавська. Минулого року ще в грудні була ідея запустити нові низькопідлогові автобуси за цим маршрутом, але була необхідність змінити маршрут. Це категорично не підтримали мешканці частини Рудно, тому все лишилось як є».

Андрій Білий також зазначив: «Але проблема з громадським транспортом на вулицях Городоцькій і Варшавській лишилися. Тому з вересня плануємо змінити маршрут 52, щоб він курсував від АС «Західна» до вулиці Варшавської, на ньому будуть працювати низькопідлогові автобуси в достатньої кількості для забезпечення інтервалу руху біля 10 хвилин. А  маршрут автобуса №28 залишиться без змін».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 22 серпня 2019 р.

Учасники ООС ліквідували 20 окупантів, – волонтер

Учасники Операції об'єднаних сил на сході України провели найшвидшу й найуспішнішу операцію за час війни, в результаті якої було знищено базу окупантів з військовою технікою.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 192

14:45 22 серпня 2019 р.

У Львові компостуватимуть відходи

У Львові встановлюватимуть спеціальні контейнери для збору «мокрих» – харчових та зелених – відходів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 204