У Львові запланували громадське слухання проекту ДПТ

13:10 6 серпня 2019 р.


Фото: drive.google.com

У середу, 7 серпня, о 18:00 у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка на проспекті Червоної Калини запланували розпочати громадське слухання проекту детального плану території у межах вулиць Луганської, Навроцького й Зеленої та проспекту Червоної Калини у Львові.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території у межах вулиць Луганської, Навроцького й Зеленої та проспекту Червоної Калини у Львові триватиме до 24 серпня 2019 року.

Підстава його розроблення – рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1027 від 21 вересня 2018 року. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись у рубриці «Місто — Проекти детальних планів території» на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 24 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу