У Львові замінять тепломережу, якій більше 45 років

13:30 15 квітня 2024 р.

Фото до новини

Львівтеплоенерго проводить заміну теплових мереж. Після закінчення опалювального сезону фахівці підприємства працюють над тим, щоб відремонтувати чи замінити ділянки тепломережі, які особливо цього потребують.

Так, ремонтні бригади Шевченківського району теплових мереж розпочали заміну трубопроводу великого діаметра на вул. Лінкольна. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Традиційно після закінчення опалювального сезону розпочинаємо ремонтну кампанію з підготовки до нового сезону. Великий обсяг робіт припадає на заміну трубопроводів зношених теплових мереж. Зокрема, такі роботи вже розпочали на вул. Лінкольна. Тут буде замінено 135 м  трубопроводу діаметром 159 мм. Труби міняємо на попередньо ізольовані.

Варто відзначити, що ця мережа експлуатується вже понад 45 років, відтак критично потребує заміни», - повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, У Львові продовжили опалювальний сезон за листами-зверненнями. До слова, 5 квітня у Львові офіційно завершився опалювальний сезон.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів