У Львові закриють на ремонт вулицю Курмановича

16:30 11 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У зв’язку з капітальним ремонтом вулиці Курмановича, у вівторок, 15 жовтня, о восьмій годині ранку перекриють до 22-ї години 31 грудня для руху транспорту її ділянку від вулиці Апостола до вулиці Пꞌясецького.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Роботи виконуватиме ТзОВ «Онур». Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

«У проекті капітального ремонту вулиці Курмановича передбачено заміну дорожнього покриття, прокладання нових комунікацій, висадку зелених насаджень. Завершення ремонтних робіт передбачено у 2020 році. Вартість робіт – 71,5 млн. гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу