У Львові закрили на ремонт перехрестя вулиць Снопківської, Свєнціцького, Стуса й Мушака

09:15 16 квітня 2015 р.

Схема організації руху

Схема організації руху
Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, для виконання робіт з будівництва трамвайної колії на Сихів закрили на ремонт перехрестя вулиць Снопківської, Свєнціцького, Стуса й Мушака.

У прес-службі міської ради повідомили  «Щоденному Львову»:

«Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, для виконання робіт з будівництва трамвайної колії на Сихів 15 квітня, на ремонт закрили перехрестя вулиць Снопківської, Свєнціцького, Стуса й Мушака. Дослівно ж він зазначив:

«Сьогодні на ремонт закрили ще одну ділянку – перехрестя вулиць Снопківської, Свєнціцького, Стуса й Мушака. На вулиці Стуса зараз проводяться демонтажні роботи.  Також там знайшли ще один шар бруківки, зараз проводимо дослідження, який об’єм її там є і передамо в інші інстанції: райадміністрацію чи шляхоремонтні підприємства. 

Йде активна робота по проспекту Червоної Калини, там зараз встановлюють трамвайні плити. Роботи проходять нормально, немає ніяких затримок.

Також ми вивчаємо вартість, що стосується колектора разом з тими змінами, які ми хочемо внести в проект, що стосуються хуторівського моста і з’їзду. Це орієнтовно десь 4,5 млн євро.

Ми говорили вже з Банком, він готовий провести фінансування цих робіт тому, що він розуміє, що колектор – це невід’ємна  частина дороги. І якщо ми не відремонтуємо його, то існує висока ймовірність того, що він може в будь-який момент завалитись і вся робота, яку ми здійснили, буде зведена до нуля».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «На сьогодні великих проблем немає – є всі комплектуючі, є фінансування, тільки необхідним є збільшення темпів робіт.  Щодо ділянки для ринку «Санта-Барбара», то ми шукаємо компроміс. Я людям гарантував, що поки ми його не знайдемо, то їх рухати не будемо. Ринок сьогодні не заважає прокладанню трамвайної колії. Люди, які стоять за тим ринком, пробують це використати. Але і трамвай буде, і людям не заважатимемо».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу