У Львові закрили на ремонт ізолятор міськуправління міліції

17:45 8 червня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Наразі всі затримані правоохоронцями переведені в найближчі до Львова ізолятори, які відповідають європейським вимогам. Які саме - міліціонери не уточнюють.

Ізолятор тимчасового тримання Львівського міського управління міліції закритий на ремонт. Наразі усі затримані переведені у найближчі до Львова ізолятори.

«Основні претензія до нашого ІТТ – це невідповідність його європейським нормам та стандартам. Якщо деталізувати, то основні недоліки – це відсутність прогулянкового дворика для затриманих та відсутність кімнати для побачень», – розповів начальник Львівського міського управління міліції полковник міліції Павло Гарасим.

Зараз усіх затриманих перевели у найближчі до Львова ізолятори, які відповідають європейським вимогам, а приміщення львівського ІТТ готується до ремонту. «Ситуація дещо ускладнюється тим, що будинок, у якому розташований ізолятор, має історичне значення, тому для проведення будь-яких змін чи реконструкції необхідно отримати ряд дозволів і, звичайно, кошти. Зараз ми над цим працюємо», – зазначив Павло Гарасим.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу