У Львові закрили на обсервацію Центр обліку і нічного перебування бездомних

17:01 22 квітня 2020 р.

В одного із відвідувачів Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, підтвердили коронавірусну інфекцію. Його госпіталізували в лікарню. Тож зараз установу закрили на обсервацію, а в усіх відвідувачів та працівників взяли біоматеріал для ПЛР-діагностики.

«Одного бездомного госпіталізували — в нього ПЛР-тест підтвердив коронавірус. Тому Центр на Кирилівській вчора закрили на обсервацію, всі бездомні є у приміщенні. Також вчора відібрали у них аналізи на ПЛР — загалом це 55 осіб. Тож зараз людей у Центрі не приймаємо і не випускаємо, поки не буде результатів ПЛР-тестів», — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови, очільниця міського штабу з протидії COVID-19.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради та надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Зокрема, веде первинний облік безпритульних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову реєстрацію, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, зокрема, у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Про це повідомила Львівська міська рада

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу