У Львові закрили для транспорту перехрестя проспекту Червоної Калини й вулиці Стуса

13:55 4 травня 2016 р.

Схема організації руху

Схема організації руху
Фото: прес-служба Львівської міськради

У нашому місті триває прокладання трамвайної колії в Сихівський район.

«За інформацією ЛКП «Львівавтодор», у зв’язку з виконанням робіт з будівництва каналізаційного колектора, відсьогодні, 4 травня, до 1 червня для проїзду закрили перехрестя вулиці Стуса й проспекту Червоної Калини», – повідомили сьогодні, 4 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Роботи здійснюють в межах будівництва трамвайної лінії на Сихів. Нагадаємо, згідно з проектом, буде прокладено 11,5 кілометра колії в обидва боки вулиці Стуса вздовж п проспекту Червоної Калини до ринку «Санта-Барбара».

Тендер на виконання робіт виграла компанія «ONUR» (Туреччина). Технічний нагляд за ремонтними роботами здійснює французька компанія «Еджіс Інтернешнл».

Зі Сихова до центру трамваєм можна буде дістатися за 25-30 хвилин. Окрім цього, проект має на меті зменшити транспортне навантаження найбільшого житлового масиву Львова (150 000 мешканців), що матиме позитивний вплив на екологічну ситуацію району та соціальний добробут львів’ян. Проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду – п’ять мільйонів євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини