У Львові загинули цьогоріч унаслідок пожеж 27 людей

15:48 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося в середу, 16 жовтня, засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили в середу, 16 жовтня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Як розповіли сьогодні під час міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в житловому секторі міста від початку 2019 року трапилось 422 пожежі, внаслідок яких загинуло 27 людей (торік за цей час трапилось 417 пожеж, внаслідок яких загинули 17 людей)».

«Основними причинами загорянь у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, паління, порушення правил монтажу електромереж та експлуатації електрообладнання, несправність системи пічного опалення. Багато людей не застосовує на практиці правила пожежної безпеки і згадує про них тоді, коли вже нічого не можна виправити. До об’єктивних причин виникнення пожеж у житлових будинках відносяться висока ступінь зношеності житлового фонду, причому тут йдеться як про конструкції будівель, так і про їх інженерне забезпечення; відсутність економічних можливостей підтримки протипожежного стану будівель, низька забезпеченість житлових будівель засобами виявлення та оповіщення про пожежу, а також сучасними первинними засобами пожежогасіння», – розповіли також в обласному управлінні поліції

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації