У Львові зафіксували перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин

10:45 8 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Мобільна хімічна лабораторія комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» обстежила у другому кварталі 2019 року 35 водойм та промоніторила 30 перехресть Львова.

Про це повідомили в четвер, 8 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На 27-х з 30-ти обстежених міських перехрестях і на 34-х з 35-ти водних об’єктах фахівці виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин. Перевищень немає на трьох перехрестях – на перетині проспекту Свободи й вулиці Дорошенка, вулиць Івана Франка й Зеленої та Городоцької й Ряшівської».

«Високі показники забруднення спостерігалися на шести перехрестях – на перетині площі Осмомисла й вулиці Гавришкевича, проспекту Чорновола й вулиці Хімічна, вулиць Стрийської й Сахарова, Личаківської й Пасічної, вулиць Сяйво, Широкої й Левандівської, вулиць Шевченка й Левандівської. Незначні перевищення спостерігались на чотирьох перехрестях – на перетині проспекту Свободи й вулиці Беринди, проспекту Свободи й площі Міцкевича, вулиць Підвальної й Руської та Городоцької й Ряшівської», – поінформували також у міськраді.

«Оцінка екологічної ситуації підтверджує високі показники забруднення в цей період року. Підвищені показники пов’язані з високою температурою повітря та значним збільшенням транспортних засобів (заторами)», – зазначили в хімічній лабораторії  «Адміністративно-технічного управління».

«На 34-х із 35-ти водних об’єктів виявлені перевищення гранично-допустимих концентрацій. Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками – залізо загальне, азот амонійний та аміак, фосфати, завислі речовини, сухий залишок, ХСК та БСК5», – розповіли також у міськраді.

«Не виявлено перевищень ГДК у ставі на вулиці Замарстинівській, 270. Перевищення ГДК лише одному компоненту спостерігались на п’яти водоймах. Це став на на вулиці Хортицькій, 35 у Сихівському районі, став на вулиці Тернопільській, 1а у Сихівському районі, став на вулиці Повітряній, 2 у Залізничному районі, каскад декоративних ставків на вулиці Вахнянина, 29 (лісопарк «Погулянка» в Личаківському районі), став на вулиці Генерала Чупринки, 136 (парк «Піскові озера» у Франківському районі», – повідомили також у міськраді.

«Найбільш «забруденими» (перевищення п’яти і більше компонентів) виявились дві водойми – потік «Білогорський» на вулиці Широка (в'їзд у село Білогорща) й потік «Клепарівський», на вулиці Винниця, 2 в Шевченківському районі», – поінформували також у міськраді.

«Оцінка результатів аналізів у другому кварталі поточного року, порівняно з другим кварталом минулого року, вказує на зменшення кількості найбільш забруднених водойм, яких було одинадцять. Перевищення гранично-допустимих концентрацій (ГДК) зумовлені переважно цвітінням водойм, загниванням рослинності та постійним забрудненням твердими побутовими відходами», – прокоментували в хімічній лабораторії «Адміністративно-технічного управління».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу