У Львові зафіксували 32 пожежі в екосистемах

13:40 25 липня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: facebook.com/MNSLVIV

Львівська міськрада закликає суворо дотримуватись правил пожежної безпеки й не випалювати суху траву й сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із госпбудівлями, не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Про це повідомили в четвер, 25 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цього року у Львові трапилось 32 пожежі в екосистемах – 26 пожеж сухої рослинності й шість пожеж на торфовищах».

«Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР вкотре акцентує, що пожежі в екосистемах – найбільш масові і розповсюджені лиха, які завдають величезної шкоди ґрунтам, рослинному і тваринному світу, а також забруднюють навколишнє середовище і шкодять здоров’ю людей», – поінформували також у міськраді.

«Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. А особливо вони небезпечні у вітряні дні», – розповіли також у міськраді.

«Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини. Адже до складу такого диму входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук», – повідомили також у міськраді.

«За самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 1190 гривень», – нагадали також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів