У Львові забудують територію поруч із парком «Залізна вода».

17:45 6 червня 2019 р.


Фото: google.com.ua

У Львові відбулося громадське слухання проекту детального плану території у районі вулиці Ярославенка у Львові.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли, що цей ДПТ розроблений згідно з рішенням виконавчого комітету ЛМР №799 від 27 липня 2018 року. Його замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

Проект детального плану території за участі представив Ігор Крупа з «Містопроекту» архітектора, який зазначив, що у проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання та забудови території площею близько три гектари, розташованої в межах історичного ареалу Львова поруч із парком «Залізна вода». Проект пропонує влаштувати нову забудову з ув’язкою з існуючою забудовою кварталу.

Проектована забудова формуватиметься з поступовим підйомом від двоповерхового садибного будинку, який зараз є на цій вулиці, до новозбудованого шестиповерхового будинку з мансардою. Архітектор Ігор Крупа запевнив: «Таке формування поверховості дозволяє забезпечити нормативну ізоляцію забудови та не погіршить умови проживання мешканців сусідніх будинків. Ця забудова буде гармонійно пов’язана з забудовою кварталу».

На першому поверсі проектованої забудови будуть розташовані об’єкти обслуговування. Для забезпечення місцями постійного та тимчасового зберігання автомобілів мешканців будинку влаштують підземний гараж на 42 машиномісця. Також на цій території архітектори запроектували велодоріжку, прибудинкові майданчики для дітей і для відпочинку дорослого населення.

Автори проекту приділили велику увагу озелененню території, використанню дренованого мощення та проведенню інших робіт щодо благоустрою. Після представлення учасники слухання, мешканці, які проживають у будинках, прилеглих до майбутньої забудови, задали запитання архітекторові, а також висловили свої пропозиції до ДПТ.

Зокрема, вони пропонують, аби при будівництві нового будинку враховували інтереси мешканців, які проживають у сусідніх будинках, зокрема, питання озеленення території, влаштування дитячих майданчиків, гостьових парковок для транспорту тощо. На завершення слухань завідувач сектору громадських слухань управління «Секретаріат ради» Дзвенислава Челепіс нагадала його учасникам, що з проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті ЛМР у рубриці «Місто – Проекти детальних планів території» та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 24 червня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР  через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

10:09 2 грудня 2020 р.

На площі Ринок торгували "лівими" трамвайними квитками

На зупинці «Старий Ринок» працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» виявили незаконний продаж квитків на проїзд у львівському електротранспорті. Як повідомили у відділі контролю, вилучено 71 квиток.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу