У Львові заборонили паркуватися в проїзді Крива Липа

12:48 24 жовтня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

У проїзді Крива Липа в центрі Львова заборонили паркування приватних автомобілів.

Про це повідомили в четвер, 24 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Львів’янам дозволять натомість паркуватись на сусідній вулиці Січових Стрільців за пільговим тарифом. Таке рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху».

Провідний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху Львівської міськради Володимир Харчихін пояснив: «Ми прийняли рішення про заборону паркування у проїзді Крива Липа, тому що там є облаштований громадський простір. Проте зазвичай він повністю запаркований, особливо якщо рухатися углиб проїзду до дерева».

«Не зважаючи на те, що проїзд Крива Липа –  пішохідна зона, у зв’язку із паркуванням великої кількості автомобілів створюється небезпечна ситуація. Тому було прийняте рішення, щоб ділянку до дерева відгородити стовпцями, аби це дійсно була пішохідна зона. Проте ми залишимо там можливість паркування зі шостої до 11-ї години, аби заклади громадського харчування могли отримувати продукти», – поінформував також Володимир Харчихін

«Львівавтодор» укладе договір із мешканцями щодо паркування на вулиці Січових Стрільців за пільговими тарифами три гривні за годину», – розповів Володимир Харчихін.

«Це рішення комісія прийняла під час засідання 16 жовтня, воно вступить у дію після того, як Галицька районна адміністрація встановить відповідні дорожні знаки.
Проїзд Крива Липа рішенням комісії з безпеки дорожнього руху визначили пішохідною зоною у 2013 році», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу