У Львові заборонили паркуватися в проїзді Крива Липа

12:48 24 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

У проїзді Крива Липа в центрі Львова заборонили паркування приватних автомобілів.

Про це повідомили в четвер, 24 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Львів’янам дозволять натомість паркуватись на сусідній вулиці Січових Стрільців за пільговим тарифом. Таке рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху».

Провідний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху Львівської міськради Володимир Харчихін пояснив: «Ми прийняли рішення про заборону паркування у проїзді Крива Липа, тому що там є облаштований громадський простір. Проте зазвичай він повністю запаркований, особливо якщо рухатися углиб проїзду до дерева».

«Не зважаючи на те, що проїзд Крива Липа –  пішохідна зона, у зв’язку із паркуванням великої кількості автомобілів створюється небезпечна ситуація. Тому було прийняте рішення, щоб ділянку до дерева відгородити стовпцями, аби це дійсно була пішохідна зона. Проте ми залишимо там можливість паркування зі шостої до 11-ї години, аби заклади громадського харчування могли отримувати продукти», – поінформував також Володимир Харчихін

«Львівавтодор» укладе договір із мешканцями щодо паркування на вулиці Січових Стрільців за пільговими тарифами три гривні за годину», – розповів Володимир Харчихін.

«Це рішення комісія прийняла під час засідання 16 жовтня, воно вступить у дію після того, як Галицька районна адміністрація встановить відповідні дорожні знаки.
Проїзд Крива Липа рішенням комісії з безпеки дорожнього руху визначили пішохідною зоною у 2013 році», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 26 травня 2020 р.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

У Львові працюють над проектом будівництва крематорію. Адже, як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це питання стає дедалі актуальнішим, оскільки землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік. У Львові щодня ховають в середньому 23−25 померлих.

Рубрика: Ситуації

09:58 26 травня 2020 р.

У Львові розпочинають капремонт вул. Личаківської: маршрут № 40 змінить рух

Завтра, 27 травня, планують розпочати капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». На час ремонту відбудуться зміни у русі маршруту № 40.

Рубрика: Ситуації

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації