У Львові за щомісячною допомогою звернулися 945 сімей переселенців зі сходу України

17:50 12 листопада 2014 р.


Фото: lvivpost.net

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, до її відділів управління соціального захисту звернулось вже 945 сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову», що до її відділів управління соціального захисту звернулось вже 945 сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. У повідомленні також конкретизують:

«Близько 1 тис. осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, звернулись до управління соціального захисту за оформленням щомісячної грошової допомоги   Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №505, яка набрала чинності з 7 жовтня 2014 року, передбачено надання грошової допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, переміщеним особам, які обліковані органами соціального захисту населення, з дня звернення за її призначенням та виплачуватиметься по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж шість місяців. 

Призначення та виплата цієї грошової допомоги здійснюється органами соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) за заявою рекомендованої форми. Фінансування витрат, пов'язаних з наданням щомісячної адресної допомоги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та за рахунок коштів, що надходять до державного бюджету у вигляді благодійної або міжнародної допомоги. В.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів також:

«За період дії урядової постанови №505 від 01.10.2014р. до відділів управління соціального захисту у Львові звернулось вже 945 сімей. Грошова допомога є цільовою і призначена для покриття витрат на проживання сім'ї, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Вона надається у таких розмірах для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) у розмірі 884 гривні на одну особу; для працездатних осіб 442 гривні на одну особу.

3агальна сума допомоги на сім'ю не може перевищувати 2400 гривень. Розмір отриманої грошової допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства».

Особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, і стоять на обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення, у Львові це в районних відділах управління соціального захисту Львівської міської ради, слід звернутись до «єдиних приймалень» цих районних відділів управління соціального захисту. Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13 до 19 год.; вівторок-четвер – з 08 до 19 год.; п’ятниця – з 09 до 14 год.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі «он-лайн» та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua.

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вул. Ф. Ліста, 5): тел.: 261-44-50;

Личаківський (вул. Театральна, 10): тел.: 235-71-62;

Залізничний (вул. І. Виговського, 34): тел.: 295-82-28;

Франківський (вул. Генерала Т. Чупринки, 85): тел.: 237-50-81;

Шевченківський (вул. В. Липинського, 11): тел.: 252-28-40;

Сихівський (просп. Червоної Калини, 66): тел.: 254-64-80».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу