У Львові за щомісячною допомогою звернулися 945 сімей переселенців зі сходу України

17:50 12 листопада 2014 р.


Фото: lvivpost.net

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, до її відділів управління соціального захисту звернулось вже 945 сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову», що до її відділів управління соціального захисту звернулось вже 945 сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. У повідомленні також конкретизують:

«Близько 1 тис. осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, звернулись до управління соціального захисту за оформленням щомісячної грошової допомоги   Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №505, яка набрала чинності з 7 жовтня 2014 року, передбачено надання грошової допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, переміщеним особам, які обліковані органами соціального захисту населення, з дня звернення за її призначенням та виплачуватиметься по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж шість місяців. 

Призначення та виплата цієї грошової допомоги здійснюється органами соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) за заявою рекомендованої форми. Фінансування витрат, пов'язаних з наданням щомісячної адресної допомоги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та за рахунок коштів, що надходять до державного бюджету у вигляді благодійної або міжнародної допомоги. В.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів також:

«За період дії урядової постанови №505 від 01.10.2014р. до відділів управління соціального захисту у Львові звернулось вже 945 сімей. Грошова допомога є цільовою і призначена для покриття витрат на проживання сім'ї, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Вона надається у таких розмірах для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) у розмірі 884 гривні на одну особу; для працездатних осіб 442 гривні на одну особу.

3агальна сума допомоги на сім'ю не може перевищувати 2400 гривень. Розмір отриманої грошової допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства».

Особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, і стоять на обліку в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення, у Львові це в районних відділах управління соціального захисту Львівської міської ради, слід звернутись до «єдиних приймалень» цих районних відділів управління соціального захисту. Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13 до 19 год.; вівторок-четвер – з 08 до 19 год.; п’ятниця – з 09 до 14 год.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі «он-лайн» та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua.

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вул. Ф. Ліста, 5): тел.: 261-44-50;

Личаківський (вул. Театральна, 10): тел.: 235-71-62;

Залізничний (вул. І. Виговського, 34): тел.: 295-82-28;

Франківський (вул. Генерала Т. Чупринки, 85): тел.: 237-50-81;

Шевченківський (вул. В. Липинського, 11): тел.: 252-28-40;

Сихівський (просп. Червоної Калини, 66): тел.: 254-64-80».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу