У Львові з 18 до 22 квітня – Тиждень безпеки дорожнього руху

11:46 18 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: gostomel-rada.gov.ua

Активісти закликають попередити аварії.

«З 18 до 22 квітня у Львові відбуватиметься Тиждень безпеки дорожнього руху», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«З цієї нагоди активісти кампанії «Львів – безпечне місто» закликали засоби масової інформації та журналістів: «Цього тижня ми просимо медіа звернути особливу увагу на безпеку дорожнього руху. Як відомо, Львів увійшов до трійки міст з найбільшою кількістю ДТП. А найкращий спосіб попередити подальші аварії – інформувати містян. Тому запрошуємо Вас інформаційно долучатися до Тижня безпеки дорожнього руху, наголошувати про безпеку у новинних блоках, публікаціях та сюжетах». 

Кампанія «Львів – безпечне місто» розпочала свою діяльність у 2013 році. Щороку в усіх школах Львова активісти проводять інтерактивні тренінги для молодших класів з безпеки дорожнього руху. Серед ініціатив кампанії – велотренінги для старшокласників спільно з Львівською асоціацією велосипедистів (ЛАВ), Велопатрулем та правоохоронцями, кольорові наліпки «Увага! Діти на дорозі!» на громадському транспорті, акція «Жовтий добродій», моніторинг концентрації місць ДТП та рекомендації щодо покращення інфраструктури задля безпеки, зокрема, освітлення нерегульованих пішохідних переходів та інші».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини