На перехресті Виговського й Любінської у Львові привертатимуть увагу до дітей з кризових сімей

13:10 21 листопада 2014 р.


Фото: koda.gov.ua

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, на перехресті вулиць Виговського та Любінської організують промо-акцію «День без добра – марний день».

У прес-службі міської ради повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову», що сьогодні, 21 листопада, до загальноукраїнського Дня Гідності та Свободи, з 14.00 до 15.00 працівники відділу соціальної роботи Залізничного району міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організують на перехресті вулиць Виговського та Любінської промо-акцію «День без добра – марний день». Мета заходу – привернути увагу мешканців міста Львова до потреби постійної підтримки дітей з кризових сімей, а саме сімей учасників АТО, вимушених переселенців зі Сходу країни, багатодітних опікунських та малозабезпечених.

Під час заходу соціальні фахівці роздаватимуть перехожим прапорці з написом «День без добра – марний день» та закликатимуть мешканців підтримувати та поширювати традицію благодійності та меценатства, яка вже невід’ємною традицією нашого міста. начальник відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Тибінка розповів також: «Таким заходом соціальні фахівці прагнуть пробудити в серцях людей бажання бути корисними суспільству, завжди прийти на допомогу ближньому. Таким чином нагадати про ідеали Революції гідності, річницю якої українці відзначають у цей день».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу