У Львові з 1 липня курсуватимуть нічні маршрутні автобуси

15:20 26 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів: «За три місяці ми зможемо визначити доцільність цього проекту в майбутньому, побачимо, чи він буде популярним серед мешканців».

17 червня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив департаменту житлового господарства та інфраструктури організувати вивчення попиту населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків мережі нічних міських автобусних маршрутів загального користування. Термін обстеження – з 1 липня до 1 листопада.

Автобуси курсуватимуть за сімома маршрутами. На час обстеження на кожному нічному маршруті працюватиме один автобус.

Вартість проїзду – вісім грнивень за одну поїздку. Посвідчення на безоплатний проїзд пільговим категоріям пасажирів у нічному транспорті не діють.

Інтервал руху становитиме одну годину – одну годину 20 хвилин Обстеження проводитиме ЛК АТП-1.

Дослівно ж начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів:

«Згідно з рішенням виконавчого комітету №380 від 17 червня 2015 року, з 1 липня у нашому місті ми запускаємо новий проект – нічні маршрути. Згідно з цим же рішенням, буде сім нічних маршрутів.

На кожному маршруті поки що запускаємо по одному автобусу. За три місяці ми зможемо визначити доцільність цього проекту в майбутньому, побачимо, чи він буде популярним серед мешканців. Через три місяці визначимося з реальним тарифом на нічні маршрути.

У цьому рішенні ми запропонували тариф вісім гривень. Коли буде відомим пасажиропотік – ми економічно обґрунтовано проведемо розрахунки і визначимося з тарифом. 

Я дякую об’єднанню «Самопоміч» за проведення інтернет-опитування мешканців нашого міста. Коли управління транспорту розробляло маршрути самостійно, ми ще не знали про результати опитування. Коли були відомі результати, то практично на 95% збіглися бажання мешканців з тими маршрутами, які ми розробили. 

Ми впровадили сім маршрутів, тому що це обстеження. Ми розробили ці маршрути, щоб охопити все місто. Якщо цей проект буде популярним серед мешканців, то не виключено, що будемо вводити і додаткові нічні маршрути, і додаткові автобуси.

Ми спочатку планували по два автобуси на маршрут, але це на сьогодні для комунального підприємства дорого. Почнемо зі семи, і якщо проект буде популярним і економічно обґрунтованим, то можемо збільшити до два-три автобуси на маршрут. 

Згідно з рішенням виконкому, обстеження проводимо до 30 вересня. Це не означає, що 30 вересня ми закінчуємо цей проект. До 30 вересня ми повинні знати реальний пасажиропотік, щоб вже у вересні виходити на нове рішення виконкому з новим тарифом на нічні перевезення або стосовно того, чи продовжувати цей проект. 

Є вже розклад руху нічних маршрутів. Інтервал руху – 40 хвилин на кожному маршруті. Автобус не буде зупинятись на проміжкових зупинках, а постійно в режимі експрес курсуватиме за своїм маршрутом. Найголовніше завдання – щоб мешканці чітко знали, що через 40 хвилин на цій зупинці буде автобус. 

Ми зробили акцент на залізничному вокзалі. Проаналізували, що за ніч через станцію «Львів» проходить близько 17 поїздів, а в цей час жодного маршруту на вокзалі немає. Тому розробили маршрути так, що більшість сконцентрували на залізничному вокзалі. 

Нічні маршрути курсуватимуть з 23.00 до 06.00».

Натомість заступник керівника об’єднання «Самопоміч» Оксана Страз зазначила:

«Ми, спільно з управлінням транспорту та зв’язку, вирішили ініціювати і реалізувати цей проект. Ми запустили соціальне опитування, в якому були стандартні запитання, чи потрібно нічні маршрути, щоб визначити орієнтовну кількість людей, які будуть користуватися нічним транспортом.

Оскільки Львів – туристичне місто, є багато послуг, особливо в центральній частині міста, які люди хочуть отримувати ввечері, вночі. Заклади харчування у літній період функціонують довше. І працівники закладів, і відвідувачі повинні мати можливість дістатися додому. Тому ми запустили соціальне опитування, за яким було визначено 6 напрямків.

Вся актуальна інформація про напрямки руху висвітлюється на одній з нових сторінок: http://city-service.lviv.ua/. В опитуванні взяло участь близько семи тисяч осіб.

Опитування тривало з 23 квітня впродовж двох тижнів. Більше 50% опитаних були готові платити 10 грн. і вище; 20% готові платити від 8 до 12 грнивень».

Нічні маршрути з’єднуватимуть спальні райони з центром міста та із залізничним вокзалом. Про це повідомили сьогодні, 26 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

09:47 13 травня 2021 р.

Вибух газу на Львівщині: будинок повністю зруйновано

13 травня о 05:07 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про вибух газу з подальшим горінням в с. Язлівчик (Бродівська МТГ) Золочівського району. Вибух трапився в дерев’яному житловому будинку, критому шифером, розміром 9×5 м.

Рубрика: Ситуації

23:22 12 травня 2021 р.

Завтра на Львівщині відновлять сполучення між частинами дороги Львів-Луцьк, де обвалилася секція мосту

Від 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги "Львів-Луцьк", де обвалилася секція мосту у селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, і з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу