У Львові взялися за реставрацію балконів

11:50 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Відновлення балконів здійснюється у рамках спільного українсько-німецького проекту.

«У Львові триває реставрація балконів головних фасадів будинків», – повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, на замовлення управління охорони історичного середовища розпочато капітальний ремонт балконів будинків №35 на вулиці Дорошенка, №4 на вулиці Герцена, та ремонтно-реставраційні роботи балконів будинку №7 на вулиці Мартовича. Завершено відновлення балконів адміністративного будинку №7 на площі Соборній. Також завершено відновлення балконів головного фасаду будинку №17 на вулиці Короленка. 

Відновлення балконів здійснюється на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Виконавець робіт у будинку № 35 на вулиці Дорошенка  – ПП «Володар Маркет». Роботи по каменю виконує Андрій Федоришин.

Виконавець робіт ц будинку №4 на вулиці Герцена  – ТзОВ «Реставрація Стиль».

Також на замовлення управління розпочато та тривають ремонтно-реставраційні роботи балконів будинку №7 на вулиці Мартовича. Підрядна організація – ПП «Рим-Лав».

Наприкінці липня – на початку серпня заплановано розпочати ремонтно-реставраційні роботи балконів будинку №4 на вулиці Князя Романа, капітальний ремонт балконів будинків №4 на вулиці Рутковича та №11 та на вулиці Торгові.

Загалом цього року управління замовило розроблення проектно-кошторисної документації на ремонтно-реставраційні роботи та капітальний ремонт балконів у будинках №52 вулиці Чупринки, будинку №10 на вулиці Листопадового Чину, №90 на вулиці Івана Франка, №40 на вулиці Пекарська, № 12 на вулиці Рутковича, №10 на вулиці Рутковича, №61 на вулиці Городоцькій, №5 на вулиці Менделєєва, №1 на вулиці Павлова, №2 на вулиці Павлова, №6 на вулиці Зелена (№2 на вулиці Шота Руставелі), №4 на вулиці Генерала Чупринки, №16 на вулиці Костя Левицького, №55 на вулиці Івана Франка, №49 на вулиці Хмельницького, №6 на вулиці Рутковича й №4 на  вулиці Парковій.

Також заплановано підготовку проектно-кошторисної документації для виконання ремонтно-реставраційних робіт у рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва. Розробку документації буде замовлено у разі сприяння та активної участі мешканців, а саме надання письмової згоди на виконання ремонтно-реставраційних робіт та участь в програмі реставрації балконів. Для підготовки відповідних заяв управління звернулося у районні адміністрації.

На завершальному етапі реставрація балкону головного фасаду будинку-пам’ятки архітектури №8 на вулиці Курбаса, виконавець робіт ПАТ «Львів -Реставрація». Реставрацію балкону розпочато у 2015 році. На цьому об’єкті здійснювалось відновлення огорожі з роман-цементу. Роботи на об’єкті виконував скульптор Сергій Чепель та реставратор Ігор Коваль. Авторський нагляд здійснював Ярема Чурилик та Андрій Конюх.

Тривають ремонтно-реставраційні роботи балконів на головному фасаді пам’ятки архітектури №29 на вулиці Дорошенка. Підрядна організація – ПП «Оберіг Груп». Відновлення кам’яних елементів виконує Андрій Федоришин, реставрацію елементів огорожі здійснює – Юрій Миколаїшин.

Розпочато та триває капітальний ремонт балконів на головному фасаді будівлі №9 на вулиці Шолом-Алейхема. Підрядна організація, яка виконує роботи, ЗАТ ПБО «Львівміськбуд».

Розпочато підготовчі роботи з дослідження балкону будинку №13 на вулиці Вірменській,, для подальшого виконання ремонтно-реставраційних робіт. Наприкінці липня – на початку серпня заплановано розпочати ремонтно-реставраційні роботи балконів будинку №15 на вулиці Дорошенка.

Відновлення балконів здійснюється на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради у рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва. Частка Львівської міської ради – 50% вартості робіт; частка Німецького товариства міжнародного співробітництва – 50% вартості робіт; частка мешканців – 500 гривень (від власників балконів).

Завершено ремонтно-реставраційні роботи балконів адміністративного будинку №7 на площі Соборній. Роботи виконувались на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Виконавець робіт – ЗАТ ПБО «Львівміськбуд». Роботи були розпочаті у 2015 році, завершені у червні 2016 року. Більшість елементів огорожі були в аварійному стані та потребували заміни. Виконано реставрацію шести балконів будівлі.

Завершено капітальний ремонт балконів головного фасаду будинку №17 на вулиці Короленка. Роботи виконувались на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради у рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва. Частка Львівської міської ради – 50% вартості робіт; частка Німецького товариства міжнародного співробітництва – 50% вартості робіт; частка мешканців – 500 гривень (від власника балкону). Роботи по каменю виконував скульптор Андрій Федоришин, авторський нагляд здійснювала Ярина Саньковська».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу