Чотири ЖБК та 12 ОСББ у Львові вже впровадили енергоефективні заходи в будинках

18:00 18 липня 2016 р.


Фото: saee.gov.ua

У нашому місті вже взято перший кредит на 1,35 млн. гривень на проведення теплоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку.

«У Львові успішно функціонує Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ та ЖБК на заходи з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоповерхівок «Теплий дім», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Станом на зараз, нею уже скористалися чотири ЖБК та 12 об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) Львова, які утеплили власні домівки, завдяки залученим кредитним коштам. Йдеться, зокрема, про заміну вхідних дверей та вікон на сходових клітинах, оновлення та утеплення мереж теплопостачання, модернізацію систем загальнобудинкового освітлення, утеплення покрівель і горищ. Також уже взято перший кредит на 1,35 млн. гривень на проведення теплоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку.

Аби скористатися цією Програмою, мешканцям міста необхідно повідомити  відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для розвитку ОСББ Львівської міської ради, подавши заявку в Центр надання адміністративних послуг на площі Ринок, 1) чи на електронну адресу:osbb.lviv@city-adm.lviv.ua. Нагадаємо, що Програма передбачає відшкодування частини суми тіла кредиту у розмірі до 30% від суми кредитних коштів, але не більше 400 тисяч гривень за одним кредитним договором.

Детальніше ознайомитися з програмами щодо впровадження заходів з енергозбереження можна на веб-сайті Львівської міської ради в розділі «ОСББ : програми з енергозбереження», та за телефонами 297-59-95, 297-59-32. Контактні особи: Оксана Калинець – в.о. начальника відділу супроводу ОСББ, Тарас Левицький – головний спеціаліст відділу супроводу ОСББ».

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу