У Львові цього року стягнули з розміщувачів рекламних оголошень у недозволених місцях майже 20 тисяч грн

13:10 24 листопада 2014 р.


Фото: vk.com

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з початку 2014 року працівники відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» склали 81 протокол за фактом несанкціонованого розклеювання рекламних оголошень.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 24 листопада, «Щоденному Львову», що з початку 2014 року працівники відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» склали 81 протокол за фактом несанкціонованого розклеювання рекламних оголошень. У повідомленні також зазначено:

«За даними адмінкомісій при районних адміністраціях, які розглядають адмінпротоколи та застосовують штрафні санкції, станом на сьогодні, порушники оштрафовані майже на 20 тисяч грн. Надалі працює система «голосовий інформатор», яка додзвонюється до правопорушника, повідомляє про вчинення ним порушення і, надавши контактні дані, закликає звернутися до КП «Адміністративно-технічне управління».

Начальник відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління Марина Кустова розповіла також:  «Усім, хто до нас звертається, ми надаємо необхідні роз’яснення щодо незаконності розміщення оголошень на елементах благоустрою та повідомляємо про наявний перелік інформаційних щитів, які розташовані у найбільш людних місцях і призначені для розклеювання рекламної продукції. Ми сподіваємося, що, отримавши усю необхідну інформацію, порушники в майбутньому дотримуватимуться «Правил благоустрою м. Львова» і розклеюватимуть рекламні матеріали лише у визначених місцях. Зв’язатися з нами можна за номером 244-31-73».

Нагадаємо, сума штрафних санкцій за розвішування рекламних оголошень у недозволених місцях становить від 340 до 1360 грн. для громадян та від 850 до 1700 грн. для посадових осіб».

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу