У Львові вже проклали майже 35% колії трамвайної лінії до житлового масиву «Сихів» (відео)

17:00 4 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Андрій Садовий повідомив у четвер: "Роботи багато, вона ще зараз буде збільшуватися, бо є амбітна ціль – щоб наприкінці цього року вже можна було скористатися можливістю поїхати зі Сихова в центр міста на трамваї».

У Львові тривають роботи з будівництва трамвайної лінії до житлового масиву «Сихів». Замовником робіт виступає ЛКП «Львівавтодор», виконавцем – компанія «Оnur», технічний нагляд та супровід цього проекту здійснює компанія «Egis».

За словами головного інженера компанії «Оnur» Олександра Добоні, зараз на об’єкті відбувається паралельно кілька видів робіт: монтаж трамвайних плит, влаштування трамвайної рейки і замощення покладеної трамвайної рейки плиткою. На сьогодні влаштовано біля 70% трамвайних плит, біля 35% колії і біля 20% замощення плиткою. Виконання робот сьогодні перевірив міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив:

«Червень – це якраз той місяць, коли треба давати нову динаміку усім нашим проектам стосовно будівництва нових транспортних магістралей і ремонту доріг. Проект «Трамвай на Сихів» йде вперед, сьогодні тут працює 220 людей, понад 40 одиниць техніки.

Робота йде чітко за проектом. Буде зроблено чотири розворотні кільця: одне вкінці пр.Червоної Калини, друге біля поліклініки, третє – на вулиці Угорській і четверте – на вулиці Свенціцького, де колись закінчувалась «четвірка».

Також ця дорога на вулиці Свенціцького буде відремонтована, щоб вже нормальною швидкісною колією можна було добиратися тим мешканцям, які живуть на Сихові, в центр міста. Якщо маршруткою сьогодні це триває 40 хвилин, то трамваєм це буде орієнтовно 20 хвилин. 

Роботи багато. Вона ще зараз буде збільшуватися, бо є амбітна ціль – щоб вкінці цього року вже можна було скористатися можливістю поїхати з Сихова в центр міста на трамваї».

Стосовно ж ринку «Санта-Барбара», то, за словами міського голови, сторони шукають компроміс. Андрій Садовий також повідомив: «Ринок ми поки не рухаємо. Щоб пройти цю ділянку, треба орієнтовно 1,5 місяця. Ми жодним чином не будемо піддаватися тискам, які здійснюються на нас, мовляв, віддайте нам білянку біля поліклініки, де не можна робити категорично. Ці пропозиції, які давало місто, ще не знайшли відповіді. Будемо далі шукати компроміс».

Як сказав міський голова, вирішено питання щодо реконструкції аварійного каналізаційного колектора на ділянці від АЗС на вулиці Стуса й проспекту Червоної Калини до камери гасіння на вулиці Угорській. Протяжність каналізаційного колектора, діаметром 900 та 1600 міліметрів, на всій ділянці, що проходить в межах виконання робіт, складає приблизно 1650 метрів. Глибина залягання в окремих місцях досягає – 12 метрів. Міський голова розповів також: «Знайшли технічний варіант розв’язання даної проблеми. Велика частина буде робитися під землею, частина буде наземною. По приміщеннях, які ми мали викупити, ми всі операції здійснили. Частина вже знесена, частина вивільняється. Перешкод ми не бачимо, хіба що можуть бути політичні перешкоди. Ми в цьому році маємо вибори, я думаю, багато хто вставлятиме палки в колеса. Але трамвай поїде».

Вартість робіт з будівництва трамваю на Сихів по контракту складає 17 805 585,37 євро. Будівництво трамвайної лінії до житлового масиву «Сихів» по трамвайній лінії №4 складається з таких частин: ЛОТ 1: (на вулицях Угорській і Вернадського) довжиною 3 661,5 метрів; ЛОТ 2: (на вулицях Свенціцького та Угорській) довжиною 1 981,5 метрів. Роботи по будівництву трамвайної лінії до житлового масиву «Сихів» було розпочато: на вулицях Угорській і Вернадського – 17 липня 2014 року, а на вулицях Свенціцького та  Угорській – 12 березня 2015 року.

Про це повідомили сьогодні, 4 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу