У Львові вже подали анкети на конкурс до нової патрульної служби близько 400 осіб, – МВС (відео, оновлено)

21:38 20 квітня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Як повідомили в понеділок у прес-службі міністерства внутрішніх справ України, тільки за сьогоднішній день 25 кандидатів у нову патрульну службу подали анкети особисто, а ще 350 претендентів заповнили їх в режимі онлайн.

У прес-службі міністерства внутрішніх справ України повідомили сьогодні, 20 квітня:

«У Львові вже зареєструвалися близько 400 кандидатів у нову патрульну службу. Про це під час презентації підрозділу повідомила перший заступник Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

За її словами, тільки за сьогоднішній день 25 кандидатів подали анкети особисто. Ще 350 претендентів заповнили їх в режимі онлайн».

Натомість «Телеканал новин «24» інформував у понеділок:

«У Львові презентували нову патрульно-постову реформу. У місті за півдня у лави нової поліції записалися понад 300 чоловіків та жінок.

З 20-го квітня нову реформу патрульно-постової служби починають випробовувати у місті Лева. Кожному, хто захоче стати поліціянтом, треба буде пройти п’ять кіл випробувань.

Перше стартувало сьогодні. Найскладнішими будуть фізичний відбір та медогляд. Перед входом у палац Потоцьких – нові «залізні коні» майбутніх охоронців порядку.

Співбесіду проводить сама заступниця міністра МВС Ека Згуладзе. Щоправда, не державною мовою, хоча вимога до кандидата – ідеальне знання української.

Свою долю у новій поліції хоче випробувати і теперішній міліціонер Роман. І розуміє, що нове керівництво від старого відрізнятиметься. Відбирають тих, кому від 21 до 35, хто добре знає правила дорожнього руху та має водійські права. 

На презентацію нової реформи міністр МВС Арсен Аваков спізнився. А під час самої презентації обмовлявся за Фройдом.

За таку роботу рядовим поліціянтам обіцяють зарплату в 8-10 тисяч гривень. Ека Згуладзе хоче повернути довіру до правоохоронців. А на прикладі жорстокого вбивства дільничного на Львівщині показала, як українці ставляться до міліції зараз.

Нагадаємо, що з 20 квітня 2015 року розпочався набір кандидатів на навчання до новостворюваних підрозділів патрульної служби міст Львова та Одеси. Конкурсний набір триватиме до 13 травня 2015 року. Всі бажаючі можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС». 

Як інформував «Щоденний Львів», конкурсний набір на навчання в нову патрульну службу триватиме до 13 травня.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу