У Львові визначать переможців конкурсу пропозицій інститутів громадянського суспільства

11:45 15 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

За рішенням конкурсної комісії, відкритий захист конкурсних пропозицій, розроблених інститутами громадянського суспільства розпочнеться у вівторок, 19 лютого, о 10.00 у 412-му кабінеті Львівської ОДА.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Загальна кількість поданих конкурсних пропозицій становить 90. До другого етапу конкурсу допущено 89 конкурсних пропозиції. Припинено участь у конкурсі одного учасника через невідповідність вимогам постанови Кабінету міністрів України №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» від 12 листопада 2011 року».

«Захист конкурсної пропозиції здійснюватиме керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Під час захисту проекту організації рекомендується використовувати мультимедійну презентацію, яка обов`язково має містити назву, мету, цільову аудиторію проекту, очікувані результати та бюджет проекту. На відкритий захист надається три-п'ять хвилин. Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:54 23 жовтня 2020 р.

На Львівщині 43-річний киянин на Фольксваген Туарег збив насмерть пішохода

Поліціянти затримали водія «Фольксвагена», який вчинив наїзд на чоловіка, котрий переходив дорогу пішохідним переходом. Від отриманих травм 64-річний львів’янин помер на місці ДТП.

Рубрика: Ситуації

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу