У Львові виявили відхилення від норми у 18-ти дослідженнях якості питної води з 100272

09:52 28 жовтня 2014 р.


Фото: wsbs-msu.ru

Як запевнили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, співробітники бактеріологічної лабораторії «Львівводоканалу», не зафіксували жодного відхилення показників якості питної води на водозаборах.

У прес-службі міської ради запевнили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденний Львів», що ЛМКП «Львівводоканал» щодня контролює якість питної води. У повідомленні також конкретизують:

«Контроль за якістю води, яку вживають львів’яни, здійснює атестована хіміко-бактеріологічна лабораторія «Львівводоканалу». Співробітники лабораторії контролюють якість артезіанської води як у місці водозабору, так і в розподільній мережі міста. 

«Відбір проб води для дослідження проводимо щодня, і у святкові, і у вихідні дні. За 9 місяців цього року ми відібрали 5706 проб води та здійснили 100272 фізико-хімічних та 32028 бактеріологічних аналізів. Лише 18 досліджень мали відхилення від норми, йдеться про проби води з тупікових ліній розподільчих мереж. Натомість на водозаборах ми не зафіксували жодного відхилення показників якості питної води», – зазначають у ЛМКП «Львівводоканал». 

Особливістю водопостачання Львова є велика кількість водозаборів. Відтак, вода до міста подається з різних напрямків, а мешканці різних районів міста п’ють воду з іншим хімічним складом. Однак уся вода добувається лише з підземних джерел, є екологічно чистою та не потребує додаткової очистки перед подачею до споживачів. 

Львівська водопровідна вода є безпечна та якісна й відповідає вимогам ДержСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

«Трапляється, що мешканці скаржаться на надмір заліза, рудий колір води у крані. Наші лаборанти виїжджають на такі скарги. Якщо у пробах водопровідної води виявлять відхилення від нормативних показників, здійснюється промивка водопровідних мереж. Після чого знову ж таки ми беремо проби і перевіряємо якість. Я також рекомендую перед споживанням спускати воду з крану. До речі, при відборі проб, відповідно до нормативу, ми маємо робити це упродовж 15 хвилин», – зазначила начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії Надія Щербак.

Переглянути показники якості водопровідної води можна на сторінці веб-сайту ЛМКП «Львівводоканал» за посиланням http://lvivvodokanal.com.ua/residents/yourwater/quality/ 

З питань якості питної води споживачам слід звертатися за номерами телефонів 1551 – диспетчер, 245-91-60 – лабораторія».

dailylviv.com

До теми

22:00 22 квітня 2021 р.

У Львові евакуювали дві тисячі осіб: мін не виявлено

Повідомлення про замінування двох торгівельно-розважальних центрів у Львівському районі виявилися неправдивими. Правоохоронці обстежили приміщення обох закладів та прилеглу територію - вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рубрика: Ситуації

16:40 22 квітня 2021 р.

Уповноважена з прав людини вимагає в Садового скасувати обмеження на пільговий проїзд пасажирським транспортом

Уповноважена ВРУ з прав людини внесла подання Андрію Садовому через обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом.

Рубрика: Ситуації

09:22 22 квітня 2021 р.

Червоноградець вночі перевернув автомобіль у Львові (відеофакт)

Сьогодні, о пів на третю ночі, екіпаж, патрулюючи вулицею Володимира Великого у Львові, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги активний рух громадян, які махали поліціянтам руками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу