У Львові виявили порушення в усіх обстежених закладах громадського харчування

12:32 11 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 11 вересня, на позаплановому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доповіли про результати проведення комісійних обстежень закладів громадського харчування, які надають послуги з проведення банкетів і урочистих подій.

Про це повідомили в середу, 11 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Як зазначили фахівці, практично в усіх таких закладах громадського харчування виявили грубі порушення, тому складені відповідні приписи, а одного суб’єкта оштрафували. Тож ці перевірки продовжили».

«Зокрема, з 3 липня до 30 серпня комісії районних адміністрацій Львівської міської ради під головуванням представників Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, провели 101 комісійне обстеження закладів ресторанного господарства, які надають послуги з проведення банкетів і урочистих подій, при цьому 16 суб’єктів господарювання не допустили робочі комісії до проведення комісійних обстежень», – поінформували також у міськраді.

Спеціалістка відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Галина Пилипович розповіла подробиці: «За розпорядженнями районних адміністрацій, проведено комісійні обстеження закладів ресторанного господарства, які надають послуги з проведення бенкетів та урочистих подій. Всього проведено 101 перевірку. Практично на кожному об’єкті виявили порушення. Також, спільно з фахівцями Львівського міського відділу Львівського обласного лабораторного центру, обстежено 16 закладів ресторанного господарства, в яких було відібрано змиви та зразки готових харчових продуктів і проведено лабораторне дослідження».

«За результатами досліджень з’ясовано, що 46% готових кулінарних виробів та 33% змивів не відповідають нормативно-технічній документації, і в 4% виявлено патогенний стафілокок. Виявлені грубі порушення – недотримання потоковості технологічного процесу, відсутність медичних оглядів, гігієнічного навчання, незнання гігієнічних норм і правил персоналом таких закладів, відсутність документів на якість і безпечність харчових продуктів», – поінформувала також Галина Пилипович.

Спеціалістка повідомила також: «За результатами комісійних обстежень, складені службові доповідні і здійснено п’ять позапланових перевірок таких закладів, один суб’єкт оштрафований. До двох тижнів перевіримо виконання приписів».

«Заклади громадського харчування не мають внутрішнього лабораторного контролю за готовою продукцією і гігієнічного навчання персоналу. Тільки 52 об’єкти по Львову зараз звернулися за внутрішнім лабораторним контролем. Тому треба на цьому наголошувати, щоб усі працювали в законодавчому полі», – зауважила завідувачка Львівського міського відділу Львівського обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров’я України» Галина Михальчук.

«Відтак, заступниця голови міської комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк запропонувала, щоб районні адміністрації продовжили такі перевірки. Зокрема, щоб перевірки тривали до 30 вересня, і після цього повернутися до розгляду питання на комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу