У Львові виявили 36 поривів на теплових мережах | Новини Львова

У Львові виявили 36 поривів на теплових мережах

14:40 8 травня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові виявили під час гідравлічних випробувань 36 поривів на теплових мережах.

Про це повідомили в середу, 8 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Теплопостачальні підприємства Львова проводять гідравлічні випробування теплових мереж. За результатами першого дня гідравліки виявлено 33 пориви на теплових мережах «Львівтеплоенерго» і три пориви на мережах «Залізничнетеплоенерго». На час гідравліки ЛМКП «Львівтеплоенерго» призупинило подачу гарячої води до 995 будинків, ЛКП «Залізничнетеплоенерго» до 222 будинків.

Головний інженер «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт зазначив: «У понеділок, 6 травня, ми розпочали підготовчі роботи до проведення гідравлічних випробувань, і вже вчора був перший день, коли розпочали гідравити ділянки мережах. За результатами першого дня було виявлено дев’ять поривів на мережах Сихівського напрямку, стільки ж поривів на магістральних мережах, які ідуть від ТЦ «Північна» (Тец-2), і шість поривів на теплових мережах Шевченківського району».

Володимир Штейбарт також розповів: «Сьогодні гідравимо мережі Личаківського району. Залишається ще Франківський район, вулиці Стрийська, Новий Львів. До кінця тижня плануємо завершити випробування на усіх магістральних мережах. Тому завтра у нас буде робочий день для ремонтних служб, які задіяні в гідравлічних випробуваннях. Також приступаємо до робіт з ліквідації виявлених поривів і пошкоджень на трубопроводах»

Натомість у «Залізничнетеплоенерго» повідомили: «За перший день гідравлічних випробувань було виявлено три пориви на теплових мережах Залізничного району. Гідравлічні випробування у Залізничному районі ми розділили на дві частини. Зі 6 травня гідравимо усі мережі, крім Левандівки і Рясного. Тут гідравліка розпочнеться з наступного тижня».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:29 7 серпня 2020 р.

Трамваї і тролейбуси у Львові на три дні змінять маршрути. Графік

У зв’язку з проведенням зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського, у Львові на період з 8 до 10 серпня відбудуться зміни в схемі руху електротранспорту.

Рубрика: Ситуації

23:18 6 серпня 2020 р.

У Польщі біля колії знайшли рештки українця, який був на карантині

У Великопольському воєводстві з'ясовують, чи чоловік, рештки якого у стані розкладання знайшли біля колії, помер від гіпотермії; поблизу були документи громадянина Українию

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові в померлого донора взяли серце, дві нирки і підшлункову залозу (відео)

На Львівщині 4-річна дівчинка на самокаті потрапила в ДТП

Лінійки у школах першого вересня не буде

Трамваї і тролейбуси у Львові на три дні змінять маршрути. Графік

На Львівщині - 152 нових випадки коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу