У Львові витратять на модернізацію очисних споруд 55 мільйонів гривень

14:15 11 вересня 2018 р.


Фото: Світлина з архіву

У вівторок, 11 вересня, у Львівській міськраді відбулася робоча нарада щодо ліквідації причин виникнення неприємних запахів в районі Знесіння та Кривчиць.

Про це повідомили у вівторок, 11 вересня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли, що робоча нарада щодо ліквідації причин виникнення неприємних запахів в районі Знесіння та Кривчиць відбулася за участі Сергія Бабака, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, Івана Лозинського, голови Личаківської адміністрації, ЛКП «Львівводоканал», ЗАТ «Ензим» і ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня» з метою ліквідації виникнення неприємних запахів в районі Знесіння та Кривчиць.

У міськраді також запевнили: «За результатами наради роботи по даному об’єкту ідуть за планом. З метою модернізації очисних споруд та застосуванню новітніх технологій, в цьому році заплановано на ЗАТ «Ензим» виконати роботи на суму 55 мільйонів гривень з модернізації очисних споруд та застосування новітніх технологій. На думку представників «Ензим», це надасть змогу мінімізувати, а також і взагалі припинити викидень тих речовин, які створюють неприємний запах».

«Представник ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня» подав графік будівництва «Анаеробної установки часткового очищення стічних вод для ТОВ ТВК «Перша приватна броварня». За словами Сергія Бабака, заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, робота зазначених підприємств щодо проведення реконструкції очисних споруд, застосування новітніх технологій з метою уникнення викидів запаху знаходиться на постійному контролі Львівської міської ради», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

22:00 22 квітня 2021 р.

У Львові евакуювали дві тисячі осіб: мін не виявлено

Повідомлення про замінування двох торгівельно-розважальних центрів у Львівському районі виявилися неправдивими. Правоохоронці обстежили приміщення обох закладів та прилеглу територію - вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рубрика: Ситуації

16:40 22 квітня 2021 р.

Уповноважена з прав людини вимагає в Садового скасувати обмеження на пільговий проїзд пасажирським транспортом

Уповноважена ВРУ з прав людини внесла подання Андрію Садовому через обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом.

Рубрика: Ситуації

09:22 22 квітня 2021 р.

Червоноградець вночі перевернув автомобіль у Львові (відеофакт)

Сьогодні, о пів на третю ночі, екіпаж, патрулюючи вулицею Володимира Великого у Львові, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги активний рух громадян, які махали поліціянтам руками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу