У Львові виникло через забудову провалля в будинку

10:10 5 вересня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: novostroyki.lun.ua

У будинку №37 на вулиці Стороженка виникло після зливових дощів провалля.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 5 вересня: «Незалежна експертна комісія обстежує стан будинку №37 на вулиці Стороженка».

Голова Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик розповіла подробиці: «У нас після зливових дощів сталось провалля в будинку №37 на вулиці Стороженка. Поряд ведеться будівництво багатоквартирного багатоповерхового будинку. Станом на сьогодні вирито котлован нижче рівня фундаменту. Ймовірно, через ці будівельні роботи і відбулось провалля в межах каналізаційного колектора».

Ірина Джурик також зазначила: «Ми організували комісійне обстеження за участю всіх сторін щодо встановлення причини такого провалля. Прийнято рішення про залучення незалежної експертної комісії. Маємо отримати висновок. Будинку, де утворилось провалля, більше 100 років. Забудовник повинен був врахувати цей момент. Мешканці збентежені».

«Якщо вони порушили технологію, або не врахували нюанси, треба це проконтролювати, щоб не сталось біди з будинком», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

У Залізничній районної адміністрації також повідомили: «Були виставлені спеціальні маяки, які показують, що новоутворені тріщини не прогресують, тому на сьогодні жодної загрози життю мешканців немає. У зв’язку із нещодавньою негодою, було підмито ґрунт у підвалі. Ми з’ясовуємо, чи це каналізаційні несправності, чи це спричинила сусідня будова».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу