У Львові виникло через забудову провалля в будинку

10:10 5 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: novostroyki.lun.ua

У будинку №37 на вулиці Стороженка виникло після зливових дощів провалля.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 5 вересня: «Незалежна експертна комісія обстежує стан будинку №37 на вулиці Стороженка».

Голова Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик розповіла подробиці: «У нас після зливових дощів сталось провалля в будинку №37 на вулиці Стороженка. Поряд ведеться будівництво багатоквартирного багатоповерхового будинку. Станом на сьогодні вирито котлован нижче рівня фундаменту. Ймовірно, через ці будівельні роботи і відбулось провалля в межах каналізаційного колектора».

Ірина Джурик також зазначила: «Ми організували комісійне обстеження за участю всіх сторін щодо встановлення причини такого провалля. Прийнято рішення про залучення незалежної експертної комісії. Маємо отримати висновок. Будинку, де утворилось провалля, більше 100 років. Забудовник повинен був врахувати цей момент. Мешканці збентежені».

«Якщо вони порушили технологію, або не врахували нюанси, треба це проконтролювати, щоб не сталось біди з будинком», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

У Залізничній районної адміністрації також повідомили: «Були виставлені спеціальні маяки, які показують, що новоутворені тріщини не прогресують, тому на сьогодні жодної загрози життю мешканців немає. У зв’язку із нещодавньою негодою, було підмито ґрунт у підвалі. Ми з’ясовуємо, чи це каналізаційні несправності, чи це спричинила сусідня будова».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:58 24 лютого 2020 р.

Солеварню в Дрогобичі хочуть зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення

Дрогобицьку солеварню необхідно зберегти як пам’ятку архітектури місцевого значення.Таку вимогу Львівська обласна державна адміністрація скеровує сьогодні, 24 лютого, до Фонду держмайна України.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу