У Львові виникло через забудову провалля в будинку

10:10 5 вересня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: novostroyki.lun.ua

У будинку №37 на вулиці Стороженка виникло після зливових дощів провалля.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 5 вересня: «Незалежна експертна комісія обстежує стан будинку №37 на вулиці Стороженка».

Голова Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик розповіла подробиці: «У нас після зливових дощів сталось провалля в будинку №37 на вулиці Стороженка. Поряд ведеться будівництво багатоквартирного багатоповерхового будинку. Станом на сьогодні вирито котлован нижче рівня фундаменту. Ймовірно, через ці будівельні роботи і відбулось провалля в межах каналізаційного колектора».

Ірина Джурик також зазначила: «Ми організували комісійне обстеження за участю всіх сторін щодо встановлення причини такого провалля. Прийнято рішення про залучення незалежної експертної комісії. Маємо отримати висновок. Будинку, де утворилось провалля, більше 100 років. Забудовник повинен був врахувати цей момент. Мешканці збентежені».

«Якщо вони порушили технологію, або не врахували нюанси, треба це проконтролювати, щоб не сталось біди з будинком», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

У Залізничній районної адміністрації також повідомили: «Були виставлені спеціальні маяки, які показують, що новоутворені тріщини не прогресують, тому на сьогодні жодної загрози життю мешканців немає. У зв’язку із нещодавньою негодою, було підмито ґрунт у підвалі. Ми з’ясовуємо, чи це каналізаційні несправності, чи це спричинила сусідня будова».

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу