У Львові вимагають компенсації від тютюнової фабрики, почепивши на себе 150 пачок від сигарет

09:19 19 листопада 2013 р.


Фото: Gazeta.ua

У такому вигляді від минулого вівторка щодня приходить до облдержадміністрації жителька міста Винники.

«Газета по-українськи» розповідає сьогодні, 19 листопада, в публікації «Жінка вимагає компенсації від тютюнової фабрики»:

«150 пачок від сигарет почепила на себе жителька міста Винники біля Львова 59-річна Мирослава Крупа. У такому вигляді від минулого вівторка щодня приходить до облдержадміністрації. Вимагає компенсації від тютюнової фабрики, на якій працювала з 1970-го до 1999 року.

– Я визначала вологість сигарет у лабораторії, – розповідає. – 1993-го підприємство викупили американці. Старе радянське обладнання замінили на швейцарське. Але воно було з американською інструкцією, ніхто не знав, як підключити. Урешті-решт поставили прямо в цеху, без димовідводу. Фактично щодня я вдихала випари трьох тисяч сигарет – це приблизно 150 пачок. Через два роки відмовили легені, я стала інвалідом. Подала до суду на фабрику. Та в день слухання вона закрилася. Тепер живу на 1000 гривень пенсії. Четверо дітей, чоловік помер 12 років тому. Лікарі відповідають відписками. Мовляв, усі мої проблеми через пневмонію. Американці втекли.

Пачки збирала місяць – на вулиці, по знайомих. За чотири дні під будівлею адміністрації жоден чиновник чи депутат до Миро¬слави Іванівни не підійшов».

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу