У Львові всю ніч ліквідовували наслідки аварій

15:15 5 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У четвер, 4 липня, тимчасово були позбавлені через аварії водопостачання Личаківський район, проспект Чорновола й вулиці Липинського, Варшавська, Чубинського, Холмська та Під Голоском.

Про це повідомили в п’ятницю, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ремонтні бригади підприємства працювали цілу ніч і сьогодні о шостій годині ранку водопостачання було відновлено у повному обсязі для переважної більшості споживачів, окрім будинків №8 та №17в на вулиці Під Голоском. У ці будинки налагоджено підвіз питної води водовозками».

Керівник «Львівводоканал» Дмитро Ванькович зазначив: «Учора трапилася аварійні ситуації на кількох водозаборах, а насосна станція Винники була повністю знеструмлена. Це спричинило розбалансування усієї гідравлічної мережі міста, і значно додало нам роботи через виникнення поривів на магістральних мережах.

Ремонтні бригади «Львівводоканалу» працювали до п’ятої години години ранку, щоб відрегулювати мережу та відновити водопостачання».
Дмитро Ванькович також розповів: «Водночас, ми виконували планові ремонтні роботи, зокрема, на вулиці Олеся, підключали 100 метрів нового трубопроводу діаметром 315 міліметра, відтак у згаданому районі було тимчасово припинене водопостачання. Звертаємося до львів'ян з проханням з розумінням поставитися до незручностей, які трапилася не лише з причин технічного стану об’єктів «Львівводоканалу». Зі свого боку ми доклали максимум зусиль для відновлення водопостачання та комфорту львів’ян».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини