У Львові встановили нові контейнери для вживаних речей

14:15 22 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На АЗК «ОККО» встановили ще чотири контейнери, де можна залишити вживані речі для малозабезпечених людей.

Про це повідомили в четвер, 22 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Загалом у Львові вже сім таких контейнерів. За перше півріччя 2019 року вдалося зібрати понад 78 тонн вживаних речей по всій Україні – на три тонни більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Чотири нові контейнери у Львові уже відкриті для збору речей біля будинків №35а на проспекті Червоної Калини, №283 на вулиці Зеленій, №6 на вулиці Ряшівській і №292 на вулиці Хмельницького. Продовжують роботу контейнери біля будинків №12 на вулиці Джорджа Вашингтона, №2а на вулиці Науковій і №1 на вулиці Симона Петлюри.

«У Львові сортуванням та передачею речей тим, хто потребує, займаються партнери компанії зі спільноти взаємодії «Емаус-Оселя». Допомога надається безкоштовно: першочергово її отримують мешканці інтернатів та геріатричних закладів, пацієнти хоспісів, малозабезпечені та інші. За минулий рік понад 30 тисяч людей по всій Україні отримали необхідну допомогу», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 18 лютого 2020 р.

На Львівщині отруїлися дев’ятеро працівників підприємства

17 лютого до поліції надійшло повідомлення, що в інфекційне відділення Бродівської лікарні потрапили зі симптомами дев’ятеро працівників одного з підприємств віком від 19 до 45 років.

Рубрика: Ситуації

10:45 18 лютого 2020 р.

У Львові горіла суха трава

Вогонь знищив 17 лютого на вулиці Величковського в Шевченківському районі Львова суху траву на площі 250 квадратних метрів.

Рубрика: Ситуації