У Львові встановили для боротьби зі смородом станцію дозування реагентів

10:25 18 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Попередні дослідження з експериментальним дозуванням хімреагенту «Феррокс» засвідчили про високу ефективність.

«Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», упродовж 2012-2014 років українські та іноземні фахівці здійснювали дослідження та напрацьовували шляхи розв'язання проблеми боротьби з неприємними запахами – повідомили сьогодні, 18 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища були проведені наукові та лабораторні екологічні дослідження і спостереження за забрудненням атмосферного повітря, виявлення джерел забруднення навколишнього природного середовища на території мЛьвова. Відтак, було встановлено пряму залежність утворення неприємного запаху від концентрації органіки у каналізаційних стоках, температури стоків і повітря, а також тривалості їх транспортування напірними колекторами у міську каналізацію.

Одним з місць із значним перевищенням вмісту сірководню є перехрестя проспекту Червоної Калини й вулиці Угорська, де у каналізаційну мережу надходять каналізаційні стоки з двох каналізаційних насосних станцій (КНС-4 та КНС-5), що обслуговують Сихівський житловий масив. у ЛМКП «Львівводоканал» зазначили: «Довжина цього напірного колектора три кілометри, і це є характерне місце утворення та накопичення неприємного запаху Ми запозичили досвід польських колег і влаштували установки з дозування хімреагентів, які перешкоджатимуть біологічному розпаду органічних забруднень та виділенню сірководню в атмосферу. Аналогічна технологія успішно впроваджена у Вроцлаві, де у 2005 році збудовано 8 станцій дозування хімреагентів». 

Попередні дослідження з експериментальним дозуванням хімреагенту «Феррокс» на КНС-4 та КНС-5 засвідчили його про високу ефективність: зменшення вмісту H2S (сірководню) від 70 до 7 ppm (допустиме 30 ppm). Згідно з експертним висновком, загальна вартість будівництва двох станцій дозування складає 3,065 млн. грн. У 2015 р. для будівництва станції дозування на КНС-4 з екологічного фонду Львівської міської ради виділено 1,9 млн. гривень. 

dailylviv.com

До теми

19:33 19 жовтня 2020 р.

На Львівщині - групове зіткнення мікроавтобуса, двох маршруток і легковика

Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 19 жовтня, близько сьомої години ранку на автодорозі «Львів-Тернопіль» неподалік села Гаї Пустомитівського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу