У Львові встановлять ще 84 ІТП

15:48 9 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення «Про затвердження проектної документації за проектом «Реконструкція систем теплозабезпечення групи будинків Шевченківського району Львова з впровадженням 84 індивідуальних теплових пунктів «ІТП».

Про це повідомили в п’ятницю, 9 серпня, у Львівській міськраді. Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря розповів: «Ми здійснили коригування проекту кошторисної документації, оскільки він був розроблений ще у 2014 році. Відтоді вже змінилися розцінки, а також державні будівельні норми проведення проекту.Цей проект коригування пройшов експертизу та отримав позитивний висновок».

Вадим Ноздря також зазначив: «30 липня ми скерували його на погодження до Львівської обласної державної адміністрації у порядку, передбаченому постановою Кабінетом Міністрів України. Формально ми маємо згоду це робити, і вчора губернатор під час пленарного засідання особисто мене запевнив, що цей проект є погодженим. Вже сьогодні буде випущене розпорядження, номер і дата якого є зарезервовані, і відповідно ми за рішенням виконавчого комітету можемо затвердити цей проект кошторисної документації. Надалі плануємо оголошення закупівлі».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» також поінформував: «Хочу звернути увагу, що були численні публікації, а також відеосюжети, як Львів втратив можливість використання інвестицій з фонду Кіотського протоколу у розмірі 100 млн. Я хочу запевнити, що Львів нічого не втратив. Ми плануємо вже у цьому році розпочати реалізацію цього проекту та встановити 20-25 систем теплозабезпечення ще до опалюваного сезону».

dailylviv.com

До теми

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу