У Львові вперше відбудеться Соціальний форум

16:00 18 жовтня 2019 р.


Фото: facebook.com/Соціальний форум

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вперше організує 17 листопада «Соціальний форум».

Про це повідомили в п’ятницю, 18 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Під час форуму громадські організації та благодійні фонди представлять свою діяльність та послуги, які вони надають. Відбудуться й лекції на актуальні соціальні теми».

«Соціальний форум відбудеться у Центрі Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Стрийській, 29а) з 13.00 до 17.00. До участі запрошують усіх охочих», – поінформували також у міськраді.

Директорка Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Горбач зазначила: «Ідея створення такого форуму виникла в нас близько пів року тому. Ми багато працювали, думали про його формат. Але основна його мета – ознайомити мешканців міста з тим, які соціальні послуги надають в нашому місті. Дуже багато людей є у складних життєвих обставинах, є люди з інвалідністю, люди, які просто потребують якоїсь елементарної допомоги, і дуже часто не знають, куди звернутися. Тому основною метою є донести до цих людей, що така допомога є і її можна якісно отримати. Також маємо на меті спільну співпрацю громадських організацій між собою — така співпраця між громадськими організаціями на щорічній основі була би дуже корисною, потрібною, щоби спільно ми могли робити добрі і потрібні речі для мешканців нашого міста».

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу