У Львові водій вигнав з автобуса промоклого підлітка (оновлено)

17:30 5 жовтня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Ірини Бенрад в інтернет-мережі «Facebook»

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир запевнив, що водія автобуса, який вигнав промоклу дитину на вулиці Окружній, звільнять з роботи, якщо на цьому наполягатиме сім’я хлопчика.

У вівторок, 4 жовтня, у Львові водій вигнав на вулиці Окружній у Львові у зливу, коли було лише дев’ять градусів тепла, з маршрутки №138 11-річного школяра Віктора Бенрада, який повертався о 16 вечора зі класичної гімназії на Пороховій додому. Мати школяра, Ірина Бенрад, розповіла: «Дощ учора лив безперестанку. На зупинці мій син чекав 138 маршрутки 15 хвилин. За цей час змок і змерз. Його захляпали машини. Заходить у маршрутку, дістає гроші за проїзд. А водій йому: «Вийди з маршрутки, бо з тебе ціле озеро натече!». Дитина питає: «Як мені тепер додому доїхати?». А водій лякає: «Не вийдеш, то встану і сам тебе висаджу!». Вийшов і дочекався адекватнішого водія. А люди в маршрутці все чули і не заступилися».

Ірина Бенрад написала це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Своєю чергою, Володимир Зимовін із компанії «Соп-Транс», яка обслуговує маршрут №138, запевнив: «Дайте мені номер маршрутного таксі і я визначу цього водія. На рейсі було 12 машин, через негоду й аварії в місті збилися з рейсів. Вони в таких умовах їздили, що за цілий день навіть кави не попили. Але я не виправдовую. Відстороню цього водія від роботи. 6 людей нам бракує, ще його звільню, тоді взагалі не буде кому працювати. На зборах 3 жовтня я їм говорив, щоб зупинялися на зупинках, щоб поважали права пасажирів».

Про це поінформували сьогодні, 5 жовтня, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua». Натомість в прес-службі Львівської міськради повідомили, що начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир пообіцяв, що водія обласного автобуса, який вигнав промоклу дитину на вулиці Окружній, звільнять з роботи, якщо на цьому наполягатиме сім’я хлопчика.Таку інформацію надав міському управлінню транспорту та зв’язку в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА Роман Кокотайло. 

Віктор Щир також повідомив: «До нас поступила інформація, що водій автобусного маршруту №138 вигнав з машини 11-річну дитину, яка промокла під дощем. Ми цю інформацію передали в департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА. Керівник департаменту запевнив, що з водієм буде проведено роботу, домовлено про зустріч сім’ї хлопчика з перевізником та водієм».

Своєю чергою, Роман Кокотайло зазначив. «Перевізник вже сконтактував зі сім’єю, мають домовитись про зустріч. Сім’я хлопчика, якого вигнали з маршрутки, має вирішити, чи вимагатиме вона звільнення водія». 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини