У Львові змінено порядок в’їзду в пішохідну частину міста (відео)

11:48 24 червня 2016 р.

Транспортні засоби, які обслуговують мешканців пішохідної зони й підприємства та заклади на її території, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо мають право безоплатного в'їзду у пішохідну зону з 6.00 до 8.00.

«Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до рішення «Про затвердження Положення про порядок регламентованого в'їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова», обмеженої проспектом Свободи, площами Торговою, Данила Галицького й Міцкевича та вулицями Підвальною й Валовою», – повідомили сьогодні, 24 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Відтак, транспортні засоби, які обслуговують мешканців пішохідної зони, підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо мають право безоплатного в'їзду у пішохідну зону з 6.00 до 8.00, а з 8.00 до 11.00 в'їзд у пішохідну зону буде платний. Також для в’їзду необхідно попередньо сплати на рахунок ЛКП «Муніципальна дружина» плати за обслуговування болардів.

Перебувати у межах пішохідної зони впродовж не більше однієї години з часу в'їзду. Директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич пояснила: «Рішення врегулює перебування автотранспорту в пішохідній частині міста. Це стосується прилеглих до площі Ринок вулиць.

Будуть скасовані всі перепустки, які видавалися Галицькою районною адміністрацією для фізичних осіб, для мешканців, для суб’єктів господарювання. Нові перепустки буде видавати ЛКП «Муніципальна дружина».

Наступний крок – тільки до 8:00 ранку буде безоплатний в’їзд автотранспорту в центральну частину міста. З 8:00 до 11:00 за перебування автотранспорту буде зніматися плата. Дозвіл видаватиметься виключно на одну годину.

У разі порушення, якщо автомобіль заїхав і через годину не виїхав, ми будемо фіксувати це як порушення, видавати попередження і в наступного разу не впускатимемо його через болард в центральну частину міста. Це все робиться для того, аби навести порядок. Адже зараз, коли опущений болард, автомобілі заїжджають у центральну частину міста  і можуть тут стояти цілий день.

Також «муніципальна дружина» буде штрафувати власників автомобілів, які будуть себе не коректно вести. Перепустки видаватимуть виключно мешканцям, які мають право на автомобіль, а не по дорученнях, як це є зараз. Зараз таких автомобілів по дорученнях є понад 900 одиниць».

Також керівник департаменту додала, що фіксована плата за перепустку ще не встановлена, але, попередньо, її вартість буде в межах 40 гривень. Рішення набере чинності з 1 липня цього року».

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу