У Львові внесли зміни до міського бюджету

14:20 20 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік» і внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 грудня, у Львівській міськраді. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів: «За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується управлінню освіти збільшити видатки на суму 500 тисяч гривень на проведення загальноміських заходів. Також пропонується управлінню освіти провести перерозподіл видатків, у сумі 155 тисяч гривень передбачених на Програму «Успішний вчитель».

Олег Іщук також поінформував: «Управлінню молоді і спорту пропонується збільшити видатки на суму 100 тисяч гривень на проведення трансляції кубка Львова з тріатрону. Шевченківській районній збільшити видатки на суму 495 тисяч гривень на оплату поточного ремонт доріг.

Директор департаменту фінансової політики також зазначив: «Управлінню соціального захисту пропонується здійснити розподіл державної субвенції – допомога при народженні дитини – в сумі один мільйон гривень. Також пропонуємо департаменту економічного розвитку збільшити видатки на 30,5 тисячі гривень на Програму підтримки розвитку стартапкультури».

Окрім того, виконавчий комітет погодив внесення змін до бюджету Львова на 2020 рік. Мова йде про зміни до бюджету розвитку.

Олег Іщук повідомив: «За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується схвалити збільшення доходів і видатків міського бюджету розвитку на суму 411 мільйонів гривень. Зокрема – за рахунок збільшення плану доходів соціального фонду, надходжень коштів від пайової участі».

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили розподіл коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2020 рік.

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу