У Львові внесено часткові зміни в рух громадського транспорту

09:29 14 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як пояснює в понеділок прес-служба міської ради – оскільки закрито для транспорту частину вулиці Куліша.

Як повідомила сьогодні, 14 липня, «Щоденному Львову», прес-служба міської ради, в понеділок закривають на ремонт частину вулицю Куліша. В повідомленні також сказано:

«За інформацією Галицької районної адміністрації, сьогодні, 14 липня, на ремонт закривають частину вул.Куліша. Таким чином, вул. Куліша буде закрита на ділянці від вул. Шпитальної до вул. Медової.

Як розповів начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Микола Захарків, на ремонт з 14 липня до 30 серпня заплановано закрити частину вул.Куліша на ділянці від вул.Балабана до вул.Медової.  «Тут буде замінено інженерні мережі, влаштовано дорожню основу та замощено бруківку, будуть відновлені тротуари та влаштована велодоріжка, яка загалом пролягатиме від вул. Цехової і повертатиме на вул.Зернову. На цій вулиці велодоріжка вже влаштована», – сказав Микола Захарків.

За його словами, на ділянці вул.Куліша від вул.Шпитальної до вул.Зернової ЛМКП «Львівводоканал» уже закінчив роботи з заміни водопровідно-каналізаційних мереж. Зараз там уже виконують дорожні роботи.

У зв’язку з закриттям нової ділянки вул. Куліша, буде внесено зміни у рух громадського транспорту. Як поінформували в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, міські автобуси оминатимуть закриту ділянку дороги в напрямку центру по пр. Чорновола з прямим поворотом на вул. Городоцьку, у зворотному напрямку по вул. Городоцькій – пл. Торговій – пл. Осмомисла – пл .Різні – пр.Чорновола. 

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», на час проведення робіт тролейбус №13 у напрямку до центру матиме кінцеву зупинку перед мостом за перехрестям пр.Чорновола – вул. Хімічна. У зворотному напрямку кінцева зупинка буде розміщена на пр.Чорновола біля палацу культури ім. Хоткевича».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини