У Львові влаштували тимчасову дорогу на вулиці Курмановича

14:30 7 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Курмановича розпочали роботи з капітального ремонту дорожнього покриття.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «За інформацією замовника робіт – департаменту житлового господарства та інфраструктури, на цій вулиці постелять якісне дорожнє полотно, облаштують тротуари, велодоріжку, встановлять освітлення. Загальна вартість ремонту – 71,5 млн. гривень».

В.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець зазначив: «На капітальний ремонт на ділянці вулиці Курмановича  від вулиці Д. Апостола до вулиці П’ясецького на цей рік передбачено 18 мільйонів 350 тисяч гривень. Загальна вартість ремонту цієї ділянки, відповідно до укладеного договору з переможцем тендеру, становить 71,5 млн. гривень. Тому об’єкт буде перехідним на наступний рік».

Олександр Одинець також розповів: «Цього року плануємо повністю завершити дорожнє покриття з першим шаром асфальту. Тоді в такому стані залишаємо перезимувати, а на наступний рік покладемо фінальний шар асфальту, облаштуємо пішохідну зону, велодоріжку, освітлення, водовідведення й озеленення. Довжина ділянки, яку ремонтуватимуть, – близько одного кілометра».

«Станом на сьогодні, на вулиці Курмановича влаштовано тимчасову дорогу на час будівництва, проведено виборку корита проїзної частини, влаштовано основу проїзної частини, облаштовано дощову каналізацію, влаштовано водопровід  та проведено демонтаж тротуарів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу