У Львові влаштували тимчасову дорогу на вулиці Курмановича

14:30 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Курмановича розпочали роботи з капітального ремонту дорожнього покриття.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «За інформацією замовника робіт – департаменту житлового господарства та інфраструктури, на цій вулиці постелять якісне дорожнє полотно, облаштують тротуари, велодоріжку, встановлять освітлення. Загальна вартість ремонту – 71,5 млн. гривень».

В.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець зазначив: «На капітальний ремонт на ділянці вулиці Курмановича  від вулиці Д. Апостола до вулиці П’ясецького на цей рік передбачено 18 мільйонів 350 тисяч гривень. Загальна вартість ремонту цієї ділянки, відповідно до укладеного договору з переможцем тендеру, становить 71,5 млн. гривень. Тому об’єкт буде перехідним на наступний рік».

Олександр Одинець також розповів: «Цього року плануємо повністю завершити дорожнє покриття з першим шаром асфальту. Тоді в такому стані залишаємо перезимувати, а на наступний рік покладемо фінальний шар асфальту, облаштуємо пішохідну зону, велодоріжку, освітлення, водовідведення й озеленення. Довжина ділянки, яку ремонтуватимуть, – близько одного кілометра».

«Станом на сьогодні, на вулиці Курмановича влаштовано тимчасову дорогу на час будівництва, проведено виборку корита проїзної частини, влаштовано основу проїзної частини, облаштовано дощову каналізацію, влаштовано водопровід  та проведено демонтаж тротуарів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:48 15 листопада 2019 р.

У Львові впав із восьмого поверху недобудови чоловік

24-річний чоловік впав п’ятницю, 15 листопада, близько 03.20 із восьмого поверху недобудови нбіля будинків №№145-147 на вулиці Тракт Глинянський в Личаківському районі Львова.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 6