У Львові влаштували тимчасову дорогу на вулиці Курмановича

14:30 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Курмановича розпочали роботи з капітального ремонту дорожнього покриття.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «За інформацією замовника робіт – департаменту житлового господарства та інфраструктури, на цій вулиці постелять якісне дорожнє полотно, облаштують тротуари, велодоріжку, встановлять освітлення. Загальна вартість ремонту – 71,5 млн. гривень».

В.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець зазначив: «На капітальний ремонт на ділянці вулиці Курмановича  від вулиці Д. Апостола до вулиці П’ясецького на цей рік передбачено 18 мільйонів 350 тисяч гривень. Загальна вартість ремонту цієї ділянки, відповідно до укладеного договору з переможцем тендеру, становить 71,5 млн. гривень. Тому об’єкт буде перехідним на наступний рік».

Олександр Одинець також розповів: «Цього року плануємо повністю завершити дорожнє покриття з першим шаром асфальту. Тоді в такому стані залишаємо перезимувати, а на наступний рік покладемо фінальний шар асфальту, облаштуємо пішохідну зону, велодоріжку, освітлення, водовідведення й озеленення. Довжина ділянки, яку ремонтуватимуть, – близько одного кілометра».

«Станом на сьогодні, на вулиці Курмановича влаштовано тимчасову дорогу на час будівництва, проведено виборку корита проїзної частини, влаштовано основу проїзної частини, облаштовано дощову каналізацію, влаштовано водопровід  та проведено демонтаж тротуарів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу