У Львові відселять на час ремонту мешканців будинку

12:10 1 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про затвердження порядку оренди житла або надання матеріальної допомоги для тимчасового проживання мешканцям під час проведення першочергових протиаварійних робіт капітального ремонту будинку №2 на вулиці Хімічній».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді. Начальник управління житлового господарства ЛМР Владислав Іванов доповів на засіданні виконкому: «Цим проектом рішення пропонується затвердити механізм відселення мешканців будинку №2 на вулиці Хімічній на час проведення капітального ремонту будинку. Пропонується два варіанти – або оренда житла, або матеріальна допомога на тимчасове проживання під час ремонтних робіт»

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк Ірина Маруняк: «Мешканці будинку №2 на вулиці Хімічній мають можливість вибирати, який варіант для них кращий».

«Учора на сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про затвердження Програми капітального ремонту будинку №2 на вулиці Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу