У Львові відселять на час ремонту мешканців будинку

12:10 1 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про затвердження порядку оренди житла або надання матеріальної допомоги для тимчасового проживання мешканцям під час проведення першочергових протиаварійних робіт капітального ремонту будинку №2 на вулиці Хімічній».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді. Начальник управління житлового господарства ЛМР Владислав Іванов доповів на засіданні виконкому: «Цим проектом рішення пропонується затвердити механізм відселення мешканців будинку №2 на вулиці Хімічній на час проведення капітального ремонту будинку. Пропонується два варіанти – або оренда житла, або матеріальна допомога на тимчасове проживання під час ремонтних робіт»

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк Ірина Маруняк: «Мешканці будинку №2 на вулиці Хімічній мають можливість вибирати, який варіант для них кращий».

«Учора на сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про затвердження Програми капітального ремонту будинку №2 на вулиці Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу