У Львові відремонтували Центр безпеки міста (відео)

16:45 5 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Зеленій стежать за зображеннями на понад 130 відеокамерах.

У Львові запрацював після ремонту Центр безпеки міста на вулиці Зеленій, 9. Про це повідомили в середу, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що зокрема в ньому відкрили новий кабінет площею близько 40 квадратних метрів, де два відеодиспетчери та один черговий повсякчас опрацьовують зображення на понад 130 камерах відеоспостереження, встановлених у місті.

Зокрема, 53 із них – у центрі міста, вісім – на території ЛКП «Збиранка», а решта – в лікарні швидкої медичної допомоги, 8-й клінічній лікарні, першій клінічній лікарні імені Князя Лева. У міськраді також розповіли, що торік ЛКП «Муніципальна дружина» отримало на купівлю й встановлення 53 відеокамер та проведення 21 кілометрів оптики п’ять мільйонів гривень. Натомість цьогоріч – три мільйони гривен лише на сервер збереження та обробки камер. Решту близько 70 камер придбали за кошти, адресно надані на лікарні, на ЛКП «Збиранка» тощо.

Радник міського голови з питань безпеки, директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль розповів: «Наша платформа дозволяє підключати сучасні камери будь-якого типу і ставити таку аналітику, яка працюватиме на всіх камерах. Маємо закуплений центр обробки даних, тобто можемо зберігати відео протягом 30 днів. Є бажання продовжити відеонагляд у школах, на початок взяти по дві школи у кожному районі. Розглядається можливість виділення коштів на відеонагляд периметру консульства Польщі у Львові, а також можливість оновлення відеонагляду міської ради. Наступним етапом є в’їзди-виїзди до міста і великі перехрестя. Ще один проект, який цього року реалізували за короткий час – відеонагляд периметру і вимірювання температури на сміттєзвалищі. Для Збиранки є встановлені спеціальні термографи, які вимірюють температуру, вищу за 40 градусів. Тобто будь-який гарячий предмет, запалювання чи горіння – одразу бачимо, таким чином аналітика на термографі уже працює».

За словами Олега Петровича, директора компанії «Техніка для бізнесу», це перша система з термографами, які контролюють ситуацію на сміттєзвалищі. Він також повідомив:«Термограф в залежності від температури поверхні змінює колір. Підвищення температури на 20 градусів – сигнал тривоги. Ріст ще на 20-30 градусів – наступний сигнал тривоги. І вони позначаються різними кольорами. Звичайний – сірий колір, 30-40 градусів – фіолетовий, 50-60 – жовтий, далі – яскраво червоний. Будь-яке полум’я, пожежа, задимлення – усе фіксується. Контролюються всі можливі під’їзди, виїзди зі Збиранки».

Усі камери, які встановлені у місті, є цифровими і мають захист від механічних пошкоджень та можуть працювати від мінус 30 до плюс 55 градусів. Камери також мають режим стряски – натиснувши певну клавішу, камера рухається і зливає з себе капельки дощу.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу