У Львові відремонтували підпірну стінку

11:15 7 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники підрядного підприємства виконали на замовлення Галицької районної адміністрації роботи з виведення з аварійного стану стінки біля будинку №2а на вулиці Ужгородській.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля розповів: «За результатами обстежень підпірних стінок у районі, у нас було виявлено кілька підпірних стінок, які перебувають в аварійному стані і загрожують мешканцям. Одна з таких підпірних стінок – на вулиці Ужгородській, 2а».

«Розроблений кошторис, за яким вартість аварійно-відновлювальних робіт становить 616 тисяч гривень. У вересні цього року було прийнято рішення про спрямування коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення робіт із виведення з аварійного стану цієї стінки. Станом на сьогодні, роботи завершено», – поінформував також Андрій Зозуля.

«11 вересня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій погодила виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на відновлення чотирьох аварійних підпірних стінок у Галицькому районі на вулицях Ужгородській, 2а, Івана Франка, 113-115 та Венеціанова, 13 і на площі Данила Галицького, 4», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу