У Львові відремонтували підпірну стінку

11:15 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники підрядного підприємства виконали на замовлення Галицької районної адміністрації роботи з виведення з аварійного стану стінки біля будинку №2а на вулиці Ужгородській.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля розповів: «За результатами обстежень підпірних стінок у районі, у нас було виявлено кілька підпірних стінок, які перебувають в аварійному стані і загрожують мешканцям. Одна з таких підпірних стінок – на вулиці Ужгородській, 2а».

«Розроблений кошторис, за яким вартість аварійно-відновлювальних робіт становить 616 тисяч гривень. У вересні цього року було прийнято рішення про спрямування коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення робіт із виведення з аварійного стану цієї стінки. Станом на сьогодні, роботи завершено», – поінформував також Андрій Зозуля.

«11 вересня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій погодила виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на відновлення чотирьох аварійних підпірних стінок у Галицькому районі на вулицях Ужгородській, 2а, Івана Франка, 113-115 та Венеціанова, 13 і на площі Данила Галицького, 4», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу