У Львові відремонтували підпірну стінку

11:15 7 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники підрядного підприємства виконали на замовлення Галицької районної адміністрації роботи з виведення з аварійного стану стінки біля будинку №2а на вулиці Ужгородській.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, у Львівській міськраді. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля розповів: «За результатами обстежень підпірних стінок у районі, у нас було виявлено кілька підпірних стінок, які перебувають в аварійному стані і загрожують мешканцям. Одна з таких підпірних стінок – на вулиці Ужгородській, 2а».

«Розроблений кошторис, за яким вартість аварійно-відновлювальних робіт становить 616 тисяч гривень. У вересні цього року було прийнято рішення про спрямування коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення робіт із виведення з аварійного стану цієї стінки. Станом на сьогодні, роботи завершено», – поінформував також Андрій Зозуля.

«11 вересня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій погодила виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на відновлення чотирьох аварійних підпірних стінок у Галицькому районі на вулицях Ужгородській, 2а, Івана Франка, 113-115 та Венеціанова, 13 і на площі Данила Галицького, 4», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу