У Львові відремонтували аварійні секції муру Личаківського кладовища

11:45 24 червня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники архітектурної майстерні «Ренесанс» відремонтували чотири аварійні секції муру Личаківського кладовища

Про це повідомили в понеділок, 24 червня, в прес-службі Львівської міськради. Директор музею «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай розповів: «Через перепад висоти ґрунтів, на мур цвинтаря, який збудований ще в австрійські часи, здійснювався постійний тиск. Відповідно, чотири секції сильно похилилися. Після зими ситуація в цих місцях була критичною. Тому архітектурна майстерня «Ренесанс» на наше замовлення виконала ремонт чотирьох секцій».

«Секції були повністю розібрані і перемуровані. Вивезено кілька кубів землі, яка здійснювала тиск на мур, та підсилено внутрішню бетонну стінку – зробили її вищою. «Львівелектротранс» переніс свою опору з контактною мережею, яка була розміщена в місцях аварійних секцій. Паралельно по всій довжині муру було замінено пошкоджену цеглу. Роботи виконані за кошти нашого ЛКП. Вартість робіт – більше 190 тисяч гривень», – поінформував також Михайло Нагай.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 7 грудня 2019 р.

У Львові спалахнула «Astra»

6 грудня о 21:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в автомобілі «Opel Astra» біля будинку №355г на вулиці Городоцькій у Львові.

Рубрика: Ситуації

13:50 7 грудня 2019 р.

У Львові не уникли 37 ДТП

6 грудня на автодорогах Львівщини зареєстрували 60 дорожньо-транспортних пригод.

Рубрика: Ситуації