У Львові відремонтували 330 метрів дороги

12:00 23 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові триває капітальний ремонт вулиці Миколайчука до в’їзду на Голосківське кладовище.

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зараз тут облаштовують колектор дощової каналізації, а також укладають основу під асфальтування проїзної частини та проводять земляні роботи. Сьогодні виконання робіт проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий, який провів на місці робочу нараду та оглянув зроблене».

Андрій Садовий зазначив: «Об'єм робіт великий, тож я б хотів, щоб компанія показала динаміку. Темпи, які я бачу, наразі мене не задовільняють: від попереднього виїзду об'єм робіт змінився недостатньо. Цю дорогу ми мали зробити давно».

«330 метрів дороги пройшли підрядники. Тривають роботи з високовольтними лініями, які тут проходять», – поінформували також міський голова, який попросив щодня надавати йому звіт про динаміку робіт і кількість техніки, яка працює, й запропонував взяти на субпідряд іще одну компанію, щоб пришвидшити темпи робіт.

Андрій Садовий пояснив: «Місто інвестує великі гроші. Мене цікавлять темп і якість, щоб ми цього року могли частково проїхати цією вулицею».

«Підрядник, своєю чергою, розповів, що є певна складність у проведенні робіт через сипучість ґрунтів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 24 лютого 2020 р.

На Львівщині втопився в ставку селянин

23 лютого у селі Довгомостиська в Мостиському районі Львівщини виявили в ставку виявлено тіло місцевого жителя 1977 року народження.

Рубрика: Ситуації

09:30 24 лютого 2020 р.

У Львові впало на автомобілі дерево

У понеділок, 24 лютого, близько 08:30 у дворі будинку №89 на вулиці Любінській впало на автомобілі й пошкодило їх дерево.

Рубрика: Ситуації