У Львові відреконструюють вулицю Вітовського

13:30 18 жовтня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: facebook.com/groups/varta1.official

Виконавчий комітет ЛМР надав у п’ятницю, 18 жовтня, «Львівавтодору» функції замовника на проектування та реконструкцію об’єктів дорожнього господарства.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідно до прийнятого рішення, виконавчий комітет надав «Львівавтодору» функції замовника на проектування та реконструкцію об’єктів:

1. «Реконструкція перехрестя вулиць Академіка А. Сахарова – І. Нечуя-Левицького – М. Коперника – Д. Лукіяновича – Д. Вітовського – Героїв Майдану та вулиці Академіка А. Сахарова (від вулиці Б. Романицького до вулиці І. Нечуя-Левицького), вулиці М. Коперника (від вулиці М. Вербицького до вулиці І. Нечуя-Левицького), вулиці Героїв Майдану (від вулиці Братів Тимошенків до вулиці Д. Вітовського)».

2. «Реконструкція вулиці Д. Вітовського (від будинку №55 до вулиці Грецької)». Відповідно до прийнятого рішення, ЛКП «Львівавтодор» має отримати вихідні дані для проектування, розробити у проектних організаціях та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію об’єктів та здійснити їх реконструкцію».

dailylviv.com

До теми

16:40 30 липня 2021 р.

У Бродах у власника Мерседесу вкрали валюту, яку він залишив в автомобілі

29 липня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного мешканця Вінниці про те, що невідома особа викрали з його автомобіля «Мерседес», який був припаркований на вулиці 22 січня у місті Броди, грошові кошти.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу