У Львові відновив роботу садок, зруйнований російською ракетою

14:17 1 квітня 2024 р.

Фото до новини

Дитячий садочок «Казка», який влітку зазнав руйнувань внаслідок ракетного удару, відсьогодні відновив свою роботу. Обсяги руйнувань у цьому дошкільному навчальному закладі були дуже суттєвими, тож він потребував капітального ремонту.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

15 серпня 2023 року внаслідок російського ракетного удару у Львові було суттєво пошкоджено будівлю дошкільного закладу (ясла-садок) «Казка», його внутрішні приміщення, дах будівлі, територію та господарські споруди.

Впродовж перших тижнів комунальні служби розчищали територію і будівлю навчального закладу від наслідків ракетного удару та оцінювали масштаби руйнувань, щоб скласти план відновлення садка.

У вересні коштом коштів благодійної організації GEM (Global Empowerment Mission) у всій будівлі садочка замінили 57 вікон і понад 20 зовнішніх та внутрішніх дверей.

Читайте також: Високоточна російська ракета влучила у Львові у дитячий садочок, - Садовий

До кінця 2023 року провели повністю всі підготовчі роботи (демонтаж пошкоджених стін, заливання стяжок, підготовчі роботи для відновлення покрівлі), а впродовж січня-березня цього року – відновлювальні роботи.

«Цей садочок в нас найбільше постраждав внаслідок ворожого обстрілу. Ракета влучила в 15 метрах від будівлі садка, тому тут були вибиті всі вікна, всі двері, дуже сильно постраждала покрівля, тому нам потрібно було капітально відремонтувати будівлю. Найбільше часу пішло на відновлення перекриття, адже воно почало просідати не одразу. Був великий проєкт, тому роботи тривали від серпня і дотепер», – розповів Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

На відновлення дитячого садочку «Казка» з міського бюджету було виділено 12,3 млн грн.

На сьогодні садочок повністю відремонтували і він відновив свою роботу. У дошкільному закладі «Казка» працюють всі 6 груп, тож його можуть відвідувати 140 дітей, як це й було раніше.

«Одна з груп на 3 поверсі постраждала найсильніше: окрім вибитих дверей і вікон, знищених перегородок між кімнатами, тут були найбільші тріщини в перекритті. Станом на сьогодні все відновлено, відремонтовано, закуплені нові меблі.

Сьогодні у стіни своєї «Казки» повернулися наші дітки, які після ракетного удару відвідували інші дошкільні навчальні заклади в районі. Ми дуже радіємо, що наш садочок знову наповнений дитячим сміхом», – поділилась директорка дитячого садочку «Казка» Ірина Кирда.

Додамо, що ще тривають роботи з відновлення прогулянкового ігрового майданчика, оскільки роботи ускладнені погодними умовами, а також тим, що на місці вирви після ракетного удару постійно осідає ґрунт.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів