У Львові відновлять роботи на перехресті вулиць Стрийської, Наукової й Хуторівка

16:14 6 липня 2015 р.


Фото: galinfo.com.ua

Ремонтники завершуватимуть будівництво з’їзду з вулиці Стрийської на вулицю Наукову.

Цього тижня відновлюють роботи з будівництва з’їздів на перехресті вулиці Стрийська – Наукова – Хуторівка. Замовник робіт – управління капітального будівництва, виконавець - ШРБУ-65. Завершити роботи планують у вересні цього року. 

Зокрема ремонтники завершуватимуть будівництво з’їзду з вулиці Стрийської на вулиці Наукову. І буде збудовано з’їзд з вулиці Наукової на Хуторівку. Також там мінятимуть водопроводи. 

Роботи на перехресті вулиць Стрийської, Наукової й Хуторівка були розпочаті у 2013 році. Цього року весь проект буде зреалізовано. Вартість всього проекту – 7,9 млн. грн. Уже виконано робіт на 2,9 млн. грн.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів із цього приводу: «Великий об’єм роботи треба зробити по Сихівському району – вулиці Сихівська, проспект Червоної Калини, а також трамвай, який ми робимо, там мають також бути облаштовані хідники. Ми також розпочинаємо на цьому тижні з’їзди з вулиці Наукової, Стрийської та Хуторівки, щоб розв’язати ці транспортні проблеми, які там можуть виникати. Бо будувати два рівні ми там не можемо, а з’їзди зробити можна. Наприклад, щоб був з’їзд на Хуторівку чи на вулиці Наукову».

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу