У Львові відновлять пошкоджені делініатори

13:24 1 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові й надалі будуть встановлювати делініатори, які не дозволяють порушувати правила дорожнього руху.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 1 листопада: «Для забезпечення дотримання правил дорожнього руху водіями приватних авто, на замовлення Галицької Галицької районної адміністрації Львова, 16 жовтня на площі Івана Франка були встановлено обмежуючі стовпці. Однак кілька стовпців збили і пошкодили».

«За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, Галицька районна адміністрація підготує звернення в поліцію з цього приводу, а також буде переглянуто відео з камер спостереження, щоб віднайти винних. Пошкоджені делініатори на площі буде відновлено», – поінформували також у міськраді.

Андрій Білий пояснив: «Площа Франка – це складний транспортний вузол, де складна розв’язка. Ця площа є в планах на реконструкцію, але після ремонту вулиці Вітовського. Тому ще деякий час потрібно чекати і вчитися виконувати правила дорожнього руху, вчитися коректно водити авто, не виїжджати на трамвайну смугу і не зупиняти трамвай, у якому їде до 100 людей. На жаль, приватні автомобілі часто з одним водієм дозволяють собі це зробити».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначив також: «Тому ми й надалі будемо встановлювати делініатори, які не дозволяють порушувати правила дорожнього руху. Щоб ми ставали цивілізованим суспільством, яке дотримується правил дорожнього руху».

«Повалені і пошкоджені стовпці на площі Франка будуть відновлені. Галицька районна адміністрація, на чиє замовлення стовпці були встановлені, підготує звернення в поліцію з цього приводу. Буде переглянуто відео з камер спостереження, щоб віднайти винних», – повідомив також Андрій Білий.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу